Normalūs žmonės metų pradžioje dažnai pasižada atsikratyti svorio, mesti rūkyti, daugiau skaityti ar kaip kitaip keistis į gera. Tačiau jei jūs gyvenate stalo žaidimais, pasižadėkite šiemet įnešti savo hobyje šį tą naujo. Galbūt pakeisti įpročius, praplėsti akiratį, išbandyti naujų žaidimų ir surasti naujų bendraminčių. Visa tai juk ir yra smagiausia žaidėjams.

Dėmesio: smagi naujiena – žaidimas žaidime RIKIO 2017-ųjų IŠŠŪKIAI. Tapkite RIKIO klubo nariu, įgyvendinkite tikslus RIKIO penktadienio stalo žaidimų vakarų metu ir gaukite RIKIO pinigų, kuriais galėsite atsiskaityti RIKYJE įsigydami stalo žaidimų. Ar gali būti geriau žaidėjui? Prie kiekvienos pasižadėjimo idėjos rasite RIKIO iššūkius – patys rinkitės, kuriuos jų norite įgyvendinti. Kiekvienas įgyvendintas iššūkis turi savo vertę, kuri taip pat nurodyta čia pat. Iššūkių įgyvendinimui turėsite visus 2017-uosius metus. Jų eiga bus registruojama penktadieninių stalo žaidimų vakarų metu, kreipiantis į vakaro administratorių.

Kaip tapti RIKIO klubo nariu? Spauskite ir sužinokite daugiau.


Sužaiskite 100 skirtingų žaidimų

Tikslus skaičius nėra svarbus. 100 gali būti labai mažai vienam, tačiau neįmanomai daug – kitam. Idėja yra paįvairinti savo žaidimų patirtį. Prisipažinkite – ir jūsų lentynoje guli žaidimas, kuris niekaip nepatenka ant stalo. Jis tupi čia ilgesingai tikėdamasis, kad vieną dieną jūsų ranka užklius būtent už jo.

RIKIO iššūkis: sužaiskite 100 skirtingų žaidimų. Iššūkio vertė – 5 RIKIO pinigai.


Išbandykite 30 naujų žaidimų

Vėlgi – skaičius nėra iškaltas akmenyje, koreguokite pagal savo situaciją ir galimybes.  Šio pasižadėjimo idėja yra praplėsti savo kaip žaidėjo akiratį ir atrasti naujų potyrių prie žaidimų stalo. Pagalvokite apie pastaruosius mėnesius ir jei kaskart žaisdavote tuos pačius kelis žaidimus, būtų pats metas paieškoti naujų horizontų.

RIKIO iššūkis: išbandykite 30 naujų 2016-aisiais ar 2017-aisiais išleistų žaidimų. Iššūkio vertė – 5 RIKIO pinigai.


Pažinkite žaidimą giliau ir sužaiskite 20 to paties žaidimo partijų

Dauguma žaidėjų susivilioja naujausiais žaidimais. Lengva pamiršti senesnius, kai nuolat išleidžiama daugybė naujų gerų žaidimų. Tad šie metai galėtų būti kitokie. Išsirinkite nerealiai gilų žaidimą ir pasižadėkite jį sužaisti per metus tam tikrą skaičių kartų. Esame tikri, jog patys nustebsite, kaip kaskart augs žaidimo vertinimas.

RIKIO iššūkis: sužaiskite 20 to paties žaidimo partijų. Iššūkio vertė: 5 RIKIO pinigai.

RIKIO iššūkis: sužaiskite visą pasirinkto “Legacy” tipo žaidimo partiją (žaidimas turi būti įsigytas iš parduotuvės RIKIS arba www.rikis.lt). Iššūkio vertė: 5 RIKIO pinigai.


“Customizinkite” mėgstamiausią žaidimą

Jei turite tokį žaidimą, be kurio neįsivaizduojate savo, kaip žaidėjo, egzistavimo, tegu šie metai būna jo pagerbimo metais. Įsigykite kortų įmautes, specialius “meeple’us”, susidėkite viską į prabangesnę dėžę. Tai dar labiau padidins malonumą žaisti.

RIKIO iššūkis: įvilkite pasirinkto žaidimo kortas į įmautes (įmautės turi būti įsigytos RIKYJE). Iššūkio vertė: 1 RIKIO pinigas.


Mėgaukitės įvairove

Kai kurie žaidimai siūlo neapsakomos įvairovės. Gaila, kad mes nesuteikiame pakankamai šansų jiems atsiskleisti. Galbūt nuspręsite išbandyti kiekvieną PANDEMIC herojų? Patirti, ką reiškia numarinti kiekvieną iš žaidime GLOOM esančią šeimą? Pasirinkite patys!

Pasiūlykite RIKIO iššūkį patys! Mes jį įvertinsime.


Reitingas “kvadratu”

Tai platumo ir gilumo kombinacija. Jei sužaidėte bent 4 žaidimus po 4 kartus, tada jūsų reitingas yra 4. 5 skirtingi žaidimai po 5 partijas? Reitingas 5. Ir taip toliau. Populiarus būdas yra sudaryti 10×10 žaidimų sąrašus. Pasirinkite 10 mėgstamiausių žaidimų ir pasistenkite kiekvieną jų sužaisti po 10 kartų. Sėkmingai įgyvendinsite ir jūsų reitingas bus 10!

RIKIO iššūkis: Sužaiskite 10 stalo žaidimų po 10 partijų. Iššūkio vertė: 5 RIKIO pinigai.


Praplėskite savo žaidėjų grupę

Stalo žaidimai tampa vis populiaresniu laisvalaikio leidimu, tačiau vis dar yra žmonių, kurie yra prisilietę prie stalo žaidimo Monopolis ir jokio kito nepažįsta. Kolega, draugas ar net kelionėje sutiktas bendražygis – parodykite jiems viską, ką stalo žaidimai gali pasiūlyti!

RIKIO iššūkis: atveskite draugą į RIKĮ. Iššūkis laikomas įgyvendintu, jei jūsų bičiulis tampa RIKIO klubo nariu. Iššūkio vertė: 5 RIKIO pinigai.


Išlaidų įpročiai

Kai kuriems žaidėjams būtina įsigyti kiekvieną naują žaidimą ir labai greitai jų namus okupuoja stalo žaidimų armija. Kiti yra išrankesni ir į šią pramogą investuoja labai ribotai. Kaip ten bebūtų, šiemet galite pasikeisti. Nustatykite sumą, kurią galite išleisti stalo žaidimams ir įsigykite tai, kas jums tikrai patinka.

RIKIO iššūkis: įsigykite RIKYJE stalo žaidimų už 200 Eur per metus. Iššūkio vertė: 10 RIKIO pinigų.


Nusidažykite savo miniatiūras

Ar verta gaišti laiką ir dažyti miniatiūras? Verta! Nudažytos figūrėlės atrodys tikrai įspūdingiau. Jei savo lentynose turite dėžę su nedažytomis figūrėlėmis, imkitės veikti.

RIKIO iššūkis: nusidažykite savo pasirinkto žaidimo figūrėles (bent 10 figūrėlių). Iššūkio vertė: 2 RIKIO pinigai.


Imkitės didelio žaidimo

Didžiuliai ilgi žaidimai retai sulaukia savo eilės ant stalo. Nerealūs žaidimai kaip TWILIGTH IMPERIUM, ECLIPSE ar THROUGH THE AGES yra sudėtingi, tačiau suteikia daug nepakartojamos žaidimo patirties. Nupūskite dulkes nuo tos didžiulės dėžės lentynos kampe ir praleiskite daugiau nei 3 valandas žaidimo. Bus verta!

RIKIO iššūkis: sužaiskite “hardcorin’į” stalo žaidimą (BGG nurodyta žaidimo trukmė ne mažesnė nei 3 val.). Iššūkio vertė 1 RIKIO pinigas.


 

Žaidimo RIKIO 2017-ųjų IŠŠŪKIAI taisyklės

 

Žaidimas vyksta nuo 2017 m. sausio 20 d. iki 2017 m. gruodžio 31 d.

Žaidime gali dalyvauti visi RIKIO klubo nariai, tai yra asmenys, turintys galiojančias RIKIO klubo nario korteles.

Žaidimo metu žaidėjai išsirenka iššūkius iš pateikto sąrašo, juos užregistruoja RIKYJE stalo žaidimų metu. Už iki žaidimo pabaigos įgyvendintus tikslus RIKIO klubo nariai gauna atitinkamą RIKIO pinigų kiekį (iššūkio vertė nurodyta iššūkio sąraše).

1 RIKIO pinigas atitinka 1 EUR. RIKIO pinigai į eurus nekeičiami.

Sukauptais RIKIO pinigais galima atsiskaityti, perkant stalo žaidimus parduotuvėje RIKIS, padengiant iki 30% pirkinio vertės.

Stalo žaidimų vakaro administratorius skelbiamas kiekvieno vakaro renginio Facebook puslapyje.

Visų pirma turi būti užregistruotas siekiamas tikslas/-ai, tuomet jam priskiriami įveikti iššūkiai, o ne atvirkščiai.

Žaidimo organizatorius pasilieka teisę papildyti/keisti žaidimo taisykles.