Ach, ta diena, kai viskas sukasi apie meilę. Taip, kalbame apie “glorious” Valentiną ir žinome, ką reiškia ypatingas vakaras. Be abejo – stalo žaidimai! Kodėl? Dėl daugelio priežasčių. Visų pirma, žaisdami įvairius stalo žaidimus, galite dar geriau pažinti savo antrąją pusę. Galbūt jame/joje atrasite puikų blefuotoją? Strategą? O gal tiesiog kūrybingą asmenybę, kurios iki šiol net neįžvelgėte? Be to, stalo žaidimai suartina, kai kebliose situacijose tenka priimti bendrus sprendimus. Na ir pagaliau – stalo žaidimai yra puiki bendravimo priemonė – kas gali dar labiau suartinti, nei ypatingas judviejų įsitraukimas į tą pačią veiklą?

Jei jau įtikinome, štai keletas stalo žaidimų idėjų jūsų dviejų vakarui.


Stalo žaidimai dviems

Jei norite vakarą praleisti vieni su savo antrąja puse, pasidairykite stalo žaidimų, kurie buvo sukurti būtent dviems žaidėjams. Taip, nemažai žaidimų skirti žaisti nuo 2 iki 4 ar 5 žmonių, tačiau dažniausiai tokie žaidimai smagesni žaisti trise ar keturiese. O štai dviejų žaidėjų žaidimai sukurti būtent… be abejo, porai žaidėjų.


7 WONDERS: DUEL

Tai populiariojo 7 WONDERS žaidimo versija dviems žaidėjams. Tokia gera, kad puikuojasi netgi aukštesnėje Board Game Geek reitingo vietoje nei originali 7 WONDERS versija. “Dueliui” pavyko nukauti garbingą 7 vietą iš tūūūūūkstančių kitų stalo žaidimų, tad nedvejodami sakome, jog jei norite pamankštinti smegenis su savo gyvenimo meile, REKOMENDUOJAME!

Įsigyti stalo žaidimą 7 WONDERS: DUEL


PATCHWORK

Mielas lopinėlių dėliojimo žaidimas, kurio tematika gali apgauti rimtų žaidimų fanus. Tai nėra tiesiog žaidimėlis mažoms mergaitėms ir jų supermamoms. Tai dar vienas žaidimas dviems, įkopęs į Board Game Geek reitingo aukštumas – 39-oji vieta! Kuo jis ypatingas? Tai ypač smagiai ir maloniai žaidžiamas žaidimas, kiek primenantis vaikystės tetrį, tačiau turintis ekonominio, strateginio žaidimo užtaisą. Patikėkite – sužaidę vieną partiją, iš karto leisitės į antrą lopinėlių medžioklę.

Įsigyti stalo žaidimą PATCHWORK


RAPTOR

Jei mėgstate nuotykius ir dinozaurų tema jums sako – “smagu!”, kviečiame į žygį priešistoriniame pasaulyje, vaikant didžiuosius grobuonis. Tai intriguojantis stalo žaidimas dviems, priversiantis jus išsiaiškinti, kur keliauja dinozaurė mama bei ją sugauti, kol ji nepasislėpė džiunglių tankmėje.

Įsigyti stalo žaidimą RAPTOR


…AND THEN, WE HELD HANDS.

Tai žaidimas galvosūkis, kurio metu jums abiems teks bendradarbiauti, kad išspręstumėte santykių krizę ir išlaikytumėte emocijų balansą. Puiki tema Valentino dienai, tiesa? Įspūdingai iliustruotas nedidukas žaidimas privers jus ne tik pasukti galvą, bet ir susimąstyti apie jūsų pačių jausmus ir emocijas.

Įsigyti stalo žaidimą …AND THEN, WE HELD HANDS.

 

Žaidimų dviems yra ne vienas, todėl kviečiame apžiūrėti, kokius dar dviejų žaidėjų žaidimus galite rasti RIKYJE.


Bendradarbiavimo žaidimai

Tai žaidimai, kurių metu žaidėjai siekia to paties tikslo – nugalėti sistemą. Arba visi laimite, arba žaidimas laimi prieš jus. Paprastai įveikti tokius žaidimus nėra lengva, todėl prireiks ypatingo sutarimo ir darbo kartu, kad pabaigoje mėgautumėtės pergale. Tai dar vienas būdas sustiprinti jūsų santykius ir pažinti vienas kitą artimiau. Šie žaidimai puikiai tiks ir tuo atveju, jei Valentiną švęsite ne dviese, o pavyzdžiui, su vaikais. Įsitraukite į šią smagią veiklą kartu!


PANDEMIC

Kultinis stalo žaidimas tapęs bendradarbiavimo žaidimų sinonimu ir klasika. Kartu su komanda bandysite išgelbėti pasaulį nuo siautėjančių infekcijų ir nugalėję žaidimą, pasijusite tikrai pakylėtai! Ypatingam vakarui, siūlome pasidovanoti temines riboto tiražo šio žaidimo versijas, pavyzdžiui, PANDEMIC: IBERIA, kur veiksmas vyks retro Ispanijoje, o jei mėgstate fantastiką ir šiurpuliukus – PANDEMIC: REIGN OF CTHULHU, kur pasaulį gelbėsite nuo “Lovecraftiškų” siaubūnų.

Įsigyti stalo žaidimą PANDEMIC: IBERIA arba PANDEMIC: REIGN OF CTHULHU


ELDER SIGN

Tęsiant Lovecraft’o šiurpuliukų temą, jos mėgėjams siūlome kartu leistis į mistinį detektyvą ir bandyti sustabdyti siaubingųjų senovės dievų atėjimą. Retro tematikos žaidimas, be abejo, tiks tik suaugusiems ar vyresniems vaikams, tačiau vargu, ar šią dieną jie sėdės su jumis. Kaip ten bebūtų, bendradarbiauti šiame žaidime puikiai pavyks ir dviese.

Įsigyti stalo žaidimą ELDER SIGN


RED NOVEMBER

Jei norite ko nors linksmo ir kupino nuotykių, RED NOVEMBER kaip tik jums. Įsivaizduokite: jūs – nykštukai povandeniniame laive. Jūsų laivą atakavo ir jums tenka sutelkti visus komandos pajėgumus, kad į dugną nenugrimztumėte amžiams.

Įsigyti stalo žaidimą RED NOVEMBER


THE LORD OF THE RINGS: BOARD GAME

Kas nežino Žiedų valdovo? Jei esate “fantasy” tematikos fanai, jums puikiai tiks stalo žaidimas THE LORD OF THE RINGS. Tapsite Hobitais ir leisitės į kvapą gniaužiančią misiją – surasti ir sunaikinti galingąjį žiedą. Nebus taip paprasta – jums į nugaras nuolatos kvėpuos piktasis Sauronas. Pasitelkę savo ypatingas galias ir sumanumą, su šia užduotimi galite susidoroti sėkmingai.

Įsigyti stalo žaidimą THE LORD OF THE RINGS

 

Užsukite į RIKĮ ir apžiūrėkite daugiau bendradarbiavimo žaidimų, kuriuose galėsite bendradarbiaudami siekti pergalės.


LOVE LETTER žaidimų serija

Kodėl LOVE LETTER? Todėl, kad šio žaidimo tema idealiai tiktų Valentino dienai. Žaidėjai varžosi, kuriam pavyks pristatyti meilės laišką princesei. Argi ne miela? Tai trumputis smagus blefavimo ir dedukcijos žaidimas, puikiai tinkantis tiek dviems, tiek ir daugiau žaidėjų.

LOVE LETTER yra toks populiarus, kad išleistas įvilktas į daugybę teminių rūbų. Be klasikinės žaidimo versijos galite įsigyti ADVENTURE TIME, MUNCHKIN, BATMAN, HOBBIT ar ARCHER LOVE LETTER žaidimą. Rinkitės tą, kurio tematika jums arčiau širdies. Juk Valentino diena yra būtent apie tai!

Įsigyti stalo žaidimą LOVE LETTER