Sutikite – smagiausia Valentino diena visai ne tokia, kaip mums įprasta matyti saldžiuose atvirukuose, o tokia, kai darai tai, ką labiausiai mėgsti tu ir tavo antroji pusė. Tad jei jūs negalite ramiai praeiti pro stalo žaidimais nukrautą lentyną ir jūsų širdies draugė ar draugas lygiai toks pat, žinoma, jog smagiausia bus romantiškai pavakaroti prie stalo žaidimų lentos.

Praėjusiais metais rašėme apie Valentino dienos proga rekomenduojamus žaidimus dviems bei bendradarbiavimo žaidimus. Šį kartą aptarsime žaidimus, kurių tema puikiai tiks meilės vakarui palydėti.


Fog of Love

FOG OF LOVE

Tai tarsi specialiai Valentino dienai sukurtas žaidimas dviems, kurio metu jūs vyniosite dviejų žmonių istoriją romantinės komedijos pasaulyje. Jūs sukursite du įspūdingus personažus, kurie susitiks, įsimylės ir turės įveikti kliūtis, kad jų neįprasti santykiai veiktų.

Tai žaidimas – romantinė komedija, kurioje jūs važinėsitės amerikietiškais kalneliais, pateksite į keistas situacijas ir turėsite priimti įvairių kompromisų. Patikėkite, jūs kvatositės iš to, ką turės išgyventi ši ką tik iškepta įsimylėjėlių pora. O geriausia tai, kad visa tai bus jūsų pasakojimas.

Ypač kokybiškai išleistas subtilaus apipavidalinimo žaidimas FOG OF LOVE bus šauni dovana ir dėl stalo žaidimų pamišusiai jūsų gyvenimo meilei.

Įsigyti stalo žaidimą FOG OF LOVE

 


Untold

UNTOLD: Adventures Await

UNTOLD tema nėra romantika, tiesą pasakius, UNTOLD neturi temos, nes temą kuriate jūs patys. Tad kodėlgi nepabandžius sukurti šaunią meilės istoriją, žaidžiant dar vieną neseniai išleistą “story telling’o” žaidimą? Tai unikalus žaidimas, kurio metu jūs patys renkatės aplinkybes, herojus ir pasaulį, kuriame vyksta veiksmas, tačiau turite paisyti žaidime numatytos struktūros. Juk daug įdomiau, kai jūsų herojų laukia nepaprasti išbandymai, kuriuos jie turi žūtbūt įveikti, ar ne?

UNTOLD: Adventures Await gali pasigirti ne tik puikiais kritikų atsiliepimais, bet ir aukštu 8.3 Board Game Geek reitingu. Tiesą pasakius, tai universalus žaidimas, kuriam temą kiekvieną kartą galėsite parinkti pagal jūsų pačių poreikius ir norus. Valentino diena? Perrašykite Romeo ir Džiuljetos dramą! Gimtadienis? Tegul jubiliatas tampa karaliumi ar karaliene! Tiesiog įprasta diena? Tegul jums nurodinėja jūsų vaizduotė!

Įsigyti stalo žaidimą UNTOLD: Adventures Await

 


Stuffed Fables

STUFFED FABLES

Žinome, jog neretai Valentino diena yra ne tiek romantinė, kiek šeimos šventė. Puiku! Naujutėlaitis, pačių šilčiausių istorijų prikimštas žaidimas STUFFED FABLES idealus pasirinkimas žaisti su vaikais. Šio žaidimo istorijos – tai minkštų žaisliukų meilės savo mažajai šeimininkei kronikos. Atėjus nakčiai jie stoja į kovą su nuožmiais žaislų pasaulio priešais, kad apsaugotų savo mažąją šeimininkę ir neleistų jos nuskriausti.

Tai istorijos ir nuotykiai, kurie sujaudins jus ir jūsų mažuosius žaidėjus bei pripildys širdutes nepakartojamų šiltų emocijų. Juk taip gera tikėti, kad net tamsią naktį tavo ramybę saugo mažieji nuolankieji draugai.

Žaidime rasite nepriekaištingų herojų ir priešų miniatiūrų, saują kauliukų, didžiulę istorijų knygą, kuria visi kartu keliausite, ir net sagų, kurios čia yra savotiška valiuta.

Įsigyti stalo žaidimą STUFFED FABLES