Sukate galvą, ką padovanoti rimtam žaidėjui – savo draugui ar artimajam? Kalėdos – ypač palankus metas praplėsti savo žaidimų kolekciją. Tačiau jei jūsų žinomas žaidėjas laiškų Kalėdų seneliui neberašo, išrinkti tinkamą dovaną gali būti kebliau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Neskubėkite pirkti pirmo pasitaikiusio žaidimo, nes dovana gali tapti dideliu nusivylimu. Vertėtų pasidomėti, kokius žaidimus jis jau turi ir kokie jam ypač patinka. Na, o aš pasistengsiu padėti susigaudyti, koks dar žaidimas jam galėtų tikti ir patikti. Tad pirmyn vardinti saldainiukus rimtiems žaidėjams!


 

SCYTHE

Stalo žadimas dovana Scythe

SCYTHE – tai žaidimas, kurį privalo turėti kiekvienas prisiekęs žaidėjas. Šis 2016-aisiais išleistas žaidimas greitai tapo pasauline sensacija ir įsitaisė pirmosiose Board Game Geek reitingo pozicijose. Tai ekonominis strateginis stalo žaidimas, turintis konfrontacinės kovos elementų. Žaidimo metu veiksmų pasirinkimų netrūksta, o laimi tas, kam pavyksta optimaliausiai juos susiplanuoti. Jei strateginiai žaidimai jūsų dovanos gavėją žavi ir jis dar neturi SCYTHE, gavęs greičiausiai bus ypač pamalonintas. Na, o jei SCYTHE pas jį ar ją jau puikuojasi, pradžiuginkite ypač gerai pasaulio žaidėjų vertinamu SCYTHE papildymu THE RISE OF FENRIS, pridedančiu kampanijos galimybių.

Įsigyti stalo žaidimą SCYTHE dabar >>


 

COIMBRA

Ką padovanoti rimtas žaidėjui Coimbra

Kauliukų “draftinimas” pastaruoju metu tapo madinga mechanika, o žaidimas COIMBRA ją integruoja į gana sudėtingą strateginį žaidimą. Žaidimo metu persikelsite į 15 amžiaus Portugaliją, o jums teks pasirūpinti jos gerove ir klestėjimu. Jei jūsų žaidėjas mėgsta naujoves ir nuolatos dairosi į išleidžiamus žaidimus, greičiausiai jau nusižiūrėjo ir COIMBRA. Visai neseniai išleistas žaidimas susilaukė nemažo dėmesio pasaulio žaidėjų bendruomenėje ir tapo vienu geriausiai įvertintų metų žaidimų. Žavi ir žaidimo apipavidalinimas – ryškiaspalvė lenta, daugybė kauliukų ir jų bokštelių patrauks kiekvieno žaidėjo akį.

Įsigyti stalo žaidimą COIMBRA dabar >>


 

EVERDELL

Ką padovanoti rimtas žaidėjui Everdell

Dar vienas žaidimas, pretendentas, ieškantiems, ką padovanoti rimtam žaidėjui bei glostantis akį ir viliojantis savo iliustracijomis – EVERDELL. Tai nepaprastai įspūdingai išleistas žaidimas, kurio herojai – miško žvėreliai. Barsukai, kiškiai, voverės ir kiti garbingi gyvūnėliai padės jūsų kelionėje į pergalę. Žaidimą sudaro ne tik pasakiškai iliustruota lenta, tuntas kortų, ar uogų pavidalo resursai, bet ir tikras 3D medis. Tačiau neapsigaukite – nors iliustracijos primena pasakų knygelės puslapius, žaidimas tikrai nėra lengvas pasivaikščiojimas. Jis sujungia pačias smagiausias ir populiariausias stalo žaidimų mechanikas į vientisą žaidimo malonumą. Žaisdami jūs „draftinsite“ korteles (rinksitės sau naudingiausias iš įvairių variantų), siųsite žvėrelius pasidarbuoti (“worker placement”) bei rinksite kortelių kolekciją, suteiksiančią jums kuo daugiau pergalės taškų.

Įsigyti stalo žaidimą EVERDELL dabar >>


 

ARCHITECTS OF THE WESTERN KINGDOM

Architects of the West Kingdom

Dar vienas šviežias strateginis ekonominis žaidimas – ARCHITECTS OF THE WEST KINGDOM. Vos pasirodęs puikiai įvertintas žaidimas apjungia tas pačias šaunias EVERDELL minėtas mechanikas – darbuotojų valdymas (“worker placement”), kortelių pasirinkimas (“card drafting”), kortelių kolekcionavimas (“set collection”). Žaidimo metu nusikelsite į pačius viduramžius ir tapsite karaliaus architektais. Tačiau, kaip žinia, karaliams tarnauti nelengva, nes ypač sunku įtikti jų įnoringam skoniui. O ką jau kalbėti apie nežmonišką konkurenciją tarp kitų žaidėjų – atsiprašome, architektų.

Žaidimą iliustravo pastaruoju metu išgarsėjęs stalo žaidimų dailininkas Mihajlo Dimitrievski (RAIDERS OF THE NORTH SEA, ROBIN HOOD AND THE MERRY MEN), tad gali patikti šio dailininko fanams.

Įsigyti stalo žaidimą ARCHITECTS OF THE WESTERN KINGDOM dabar >>


 

MONOLITH ARENA

Monolith Arena

Šiemet pristatyta Portal Games naujiena MONOLITH ARENA nuvilnijo tarp NEUROSHIMA HEX! 3.0 gerbėjų. Šviežias žvilgsnis į seną, bet gerą žaidimą pasiteisino – stalo žaidėjų bendruomenė puikiai įvertino MONOLITH ARENA, abstraktų strateginės kovos arenoje žaidimą. Jo metu jūs siųsite į tam tikras arenos vietas savo karius ir stengsitės nugalėti priešininko monolitą. Skirtingos rasių savybės suteikia žaidimui malonios asimetrijos bei padidina peržaidžiamumo galimybes. Esu tikra – MONOLITH ARENA laikui bėgant taps tokia pati klasika, kaip ir jos pirmtakas NEUROSHIMA HEX! 3.0.

Įsigyti stalo žaidimą MONOLITH ARENA dabar >>


 

MANSIONS OF MADNESS 2nd Edition

Ką padovanoti rimtam žaidėjui Mansions of Madness

Didžiulė dėžė, prikrauta tyrėjų, kultistų ir monstrų figūrėlių bei sodrių istorijų “iš rūsio”. Juokauju, ne tiek iš rūsio, kiek iš gelmių, nes viskas sukasi apie Cthulhu atėjimą. Na, o jums, žinoma, reikia išnešti sveiką kailį. Lengva nebus – jums nuolat trukdys ir puldinės kultistai ir monstriukai, nuolat susidursite su nelegvai lukštenamomis mįslėmis, o laikas jums bus negailestingas.

MANSIONS OF MADNESS – tai kultinis žaidimas, patiksiantis tiems, kurie mėgsta žaidimus, varomus istorijos. Tai žaidimas – nuotykis, o jam išleista nesuskaičiuojama daugybė papildymų, tad istorijų ir nuotykių užteks ilgam.

Įsigyti stalo žaidimą MANSIONS OF MADNESS 2nd Edition dabar >>


 

ARKHAM HORROR 3rd. Edition

Ką padovanoti rimtam žaidėjui Arkham Horror

Šiemetinė Cthulhu šviežiena – ARKHAM HORROR 3rd Edition. Tai žaidimas – legenda, peržiūrėtas, patobulintas ir pagerintas taip, kad antro leidimo ARKHAM HORROR skeptikai vienbalsiai sutinka, jog trečiasis leidimas pranoko pats save.

Arkhamo pasaulis tamsus ir paslaptingas, kuriame nuolatos kamuoja jausmas, jog netrukus atsitiks kažkas siaubingo. Žaidėjams teks bendradarbiauti ir kartu nugalėti pasaulį tykančias negandas. Modulinė žaidimo lenta leis kaskart patirti unikalias situacijas, o istorijos motyvai sustiprina žaidimo skonį ir patirština spalvas. Puikus pasirinkimas H. P. Lovecrafto tematikos gerbėjams.

Įsigyti stalo žaidimą ARKHAM HORROR 3rd. Edition dabar >>


 

WESTERN LEGENDS

Ką padovanoti rimtam žaidėjui Western Legends

Yeehaw! Žmonės kalba, jog ši rimtų žaidimų pasaulio naujiena – bene geriausias Laukinių Vakarų tematikos žaidimas, vesternas stalo žaidimų dėžėje. Žaidimo metu tapsite vienu iš tikrų istorinių veikėjų, siautėjusių Laukiniuose Vakaruose. Čia galite būti kuo tik norite ir tik jums teks nuspręsti bei pasirinkti savo likimą. Galbūt kasite auksą ir už grynuolius susikrausite tikrą lobį? O gal tapsite banditu ir plėšite banką, vogsite galvijus ir kausitės su kitais žaidėjais dėl turtų ir šlovės? O gal tapsite dešiniąja šerifo ranka ir nuolatos persekiojančiu siaubu plėšikams? O gal tiesiog žaisite pokerį salūnuose, linksminsitės kabarė ir taip pelnysite nepralenkiamo vakarėlių liūto (o gal tiksliau – bizono) titulą?

Žaidime smagiausia tai, jog visos strategijos gali nutiesti jums kelią į pergalę, viskas priklausys tik nuo to, kaip optimaliai susidėliosite savo veiksmus.

Įsigyti stalo žaidimą WESTERN LEGENDS dabar >>


 

DETECTIVE

Ką padovanoti rimtam žaidėjui Detective

Gal jūsų dovanos gavėjas mėgaujasi detektyvais? O gal net sužaidė visas SHERLOCK HOLMES: CONSULTING DETECTIVE dalis? Tokiu atveju, žaidimas DETECTIVE jam bus tikras malonumas. Tai dar vienas naujas Portal Games išleistas žaidimas – detektyvas dėžėje, kur jums teks patiems išnarplioti painias detektyvines istorijas. Lengva nebus – visur pabuvoti ar kiekvieną pakalbinti laiko neužteks. Jums teks rinktis, kuriuo keliu eiti, kokias užuominas tirti ir ką apklausti. Įdomu ir tai, jog tyrimo metu jums teks jungtis prie sukurtos Antares (organizacija, kurioje jūs dirbate) duomenų bazės, o faktų ieškoti tikrose paieškos sistemose.

Įsigyti stalo žaidimą DETECTIVE dabar >>


 

COSMIC ENCOUNTER 42nd Anniversary

Ką padovanoti rimtam žaidėjui Cosmic Encounter

Ar įsivaizduojate, kad stalo žaidimui gali būti 42-eji metai, o jis vis dar aktyviai žaidžiamas ir mėgstamas? COSMIC ENCOUNTER – epinio kosminių kataklizmų žaidimo gerbėjai šiemet pamaloninti specialiai ta proga išleista žaidimo versija. Kuo 42 metai ypatingi? Sąsajų rasite su Douglas Adams bestseleriu „The Hitchhikers Guide to the Galaxy“, kurioje minima, jog skaičius 42 yra atsakymas į visas galaktikos paslaptis. Argi ne simboliška ir miela dovana kosminės tematikos gerbėjui?

Įsigyti stalo žaidimą COSMIC ENCOUNTER 42nd Anniversary dabar >>


 

DUNGEONS & DRAGONS RPG Starter Set

Ką padovanoti rimtam žaidėjui D&D Starter Set

Jei jūsų dovanos gavėjui patinka stalo žaidimai su RPG elementais, kodėl gi nenustebinus jo DUNGEONS & DRAGONS įvadiniu rinkiniu. Jame jis ras viską, ko reikės pirmosioms RPG sesijoms pradėti. Sparčiai populiarėjantis visame pasaulyje žaidimas tarsi atgimė po serialo “Stranger Things” sezono, kuriame DUNGEONS & DRAGONS sušvito naujoje šviesoje ir buvo atrastas iš naujo.

Įsigyti stalo žaidimą DUNGEONS & DRAGONS RPG Starter Set dabar >>


 

KEYFORGE

Keyforge

Ką padovanoti rimtam žaidėjui – kortų žaidimų fanui? KEYFORGE į stalo žaidimų pasaulį įsiveržė tarsi viesulas, griaustinis ir audra kartu sudėjus. Žaidėjus suintrigavo unikalios kortų kaladės idėja ir išbandyti KEYFORGE tapo tikra būtinybe. Šiuo metu vyksta specialūs turnyrai, buriasi KEYFORGE žaidėjų bendruomenė. Jei jūsų dovanos gavėjas mėgsta žaisti kortų žaidimus, pora KEYFORGE kaladžių gali būti puiki mintis!

Įsigyti stalo žaidimą KEYFORGE dabar >>