Aprašymas

Sveiki atvykę į Laukinius Vakarus. Vos tik pasirodęs, WESTERN LEGENDS iš karto tapo hitu ir savojo žanro klasika. Tai savotiška smėliadėžė (sandbox), toks žaidimų tipas, kuriame žaidėjai nėra įsprausti į labai griežtus rėmus. Norite būti piktadariu ir tapti tikru Wild West siaubu? Prašom. Tik nepamirškite, kad kiekvienam piktadariui ant kulnų gali lipti šerifas, pasišovęs pasodinti niekšus už grotų ir tapti teisingumo vykdymo legenda. Nedomina gėrio arba blogio kelias? Tuomet tiesiog kaskite auksą, žaiskite kortomis salūnuose bei bastykitės po prerijas, dykumas ir kalnus ieškodami atsitiktinio uždarbio. Nesvarbu kokį kelią pasirinksite, žaidime yra daugybė būdų rinkti taškus ir pasiekti pergalę. Prisitaikykite prie besikeičiančios situacijos, tobulinkite savo personažų inventorių ir įvaldykite pasirinktą žaidimo būdą.
Vienas iš įdomiausių WESTERN LEGENDS aspektų – modifikuotos klasikinės žaidimo kortos, kurias naudosite tiek lošimo namuose, tiek ir susišaudymuose.
Taigi, balnokite savo žirgą, griebkite „koltų” porą, prisisekite maršalo žvaigždę ir pirmyn! Nes Laukiniuose Vakaruose pavojingo darbo niekada netrūksta.