Tirpstančių gyvybių lenktynės (The Race of Melting Lives) – THE WITCHER TRPG kampanija

39.00

Turime

RIKIS, drauge su vienais profesionaliausių RPG meistrų (GM) Lietuvoje, pradeda jau 4-ąjį mini-kampanijų sezoną. Patyręs ir charizmatiškas THE WITCHER meistras Saulius Lukošius pristatys jums  jaudinančią, mini-serialą primenančią istoriją, kuri truks nepilnus du mėnesius.

Turime

Norite gauti nuolaidą? Tapkite nariu! Rikio klubo kortelė!
Produkto kodas: RPGSEASON4WITCHER Kategorija: Žyma:

Aprašymas

RIKIS, drauge su vienais profesionaliausių RPG meistrų (GM) Lietuvoje, pradeda jau 4-ąjį mini-kampanijų sezoną. Patyręs ir charizmatiškas THE WITCHER meistras Saulius Lukošius pristatys jums  jaudinančią, mini-serialą primenančią istoriją, kuri truks nepilnus du mėnesius.

Tai turėjo būti paprastas darbas. Nusigauti į paskirtą vietą, sunaikinti monstrą, pasiimti pinigus, keliauti toliau. Tačiau, kaip visada, jeigu reikalai gali nueiti velniop, tai būtinai taip ir nutiks. Jūsų būrio surinkta informacija buvo klaidinga ir priešas pasirodė ne visai toks, kokio jūs tikėjotės. Pripažinkite, situacija – netikėta. Praisdėjus nenumatytam susirėmimui, jūsų bendražygiai krito kaip lapai. Supratus, jog lengvai ištrūkti iš monstro nagų nepavyks ir prasidėjus paniškam atsitraukimui, jūsų kerų specialistas atveria magiškus vartus. Ilgai nelaukę šokate į portalą ir… Atsiduriate sniegynų apsuptyje, jūsų burtininkas guli perplėštas beveik pusiau, o kažkur tolumoje girdisi nežmoniškas spiegimas…

Žaidimo vedėjas – Saulius Lukošius.

Galite nurodyti jums patogius laikus ir nurodykite juos užsakymo komentarų laukelyje. Galbūt žaidimo vedėjas atsižvelgs į jūsų pateiktą informaciją. Kilus klausimams, rašykite mums el.pašto adresu rikis@rikis.lt.

– Kampanija vyks susirinkus draugijai – 4-6 žaidėjų grupei;
– Kampaniją sudarys 5-6 sesijos bei nulinė sesija, kurios metu žaidėjai galės susikurti savo personažus;
– Kampanija vyks kiekvieną savaitę ir kiekvienos savaitės tą pačią dieną, visiems žaidėjams ir GMui patogiu laiku. Be abejo, iškilus nenumatytom aplinkybėm RIKIS ir GMas pasilieka teisę koreguoti kampanijos grafiką, atsižvelgiant į žaidėjų galimybes;
– Vienam ar keliems žaidėjams iškilus nesklandumams dėl laiko, grafikas gali būti nežymiai koreguojamas;
– Kampanijos kainai galioja RIKIO klubo nario kortelės nuolaida;
– Anksčiausia galima kampanijos pradžios (nulinės sesijos) data – spalio 5 d.

RIKIS garantuoja jums ne tik įtraukiančią ir kokybišką pramogą, bet ir visiems žaidėjams patogų laiką (jeigu reikia – iki pat vėlumos), jaukią ir patogią aplinką, visą reikalingą inventorių bei, reikalui esant, maloniam žaidimui reikalingą privatumą.

Ar reikia kažką žinoti ir išmanyti apie THE WITCHER ar apskritai apie vaidmenų žaidimus? Ar reikia turėti patirties? Visiškai ne! Atsineškite tik žingeidumo ir entuziazmo, o mes pasiūlysime dozę geros nuotaikos.

DĖMESIO! Renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias veido kaukes.

*Iliustracijai panaudotas piešinys yra asociatyvus ir neturi nieko bendro su numatomu kampanijos siužetu.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Tirpstančių gyvybių lenktynės (The Race of Melting Lives) – THE WITCHER TRPG kampanija”

Go to Top