Through the Ages: A New Story of Civilization

49.00

Galimas išankstinis užsakymas

Šis produktas atvyks 2021-10-31.
(1 pirkėjo atsiliepimas)

Garsusis Vlaada Chvatil civilizacijų vystymo stalo žaidimas sugrįžta. Naujajame leidime – nemažai smulkių ir didesnių pakeitimų, stipriai pasikeitė karyba.Prekės pagal užsakymą – tai prekės, kurias atsivežame tik klientui pateikus užsakymą.

Galimas išankstinis užsakymas

Norite gauti nuolaidą? Tapkite nariu! Rikio klubo kortelė!

Aprašymas

Fantastiškai bendruomenės įvertintas žaidimas. Board Game Geek visų žaidimų topuke jis įsitaisęs garbingoje trečioje vietoje bei užsitarnavo aukštą 8.9 reitingą.

Stalo žaidimas THROUGH THE AGES – civilizacijos kūrimo žaidimas. Kiekvienas žaidėjas stengiasi sukurti geriausią civilizaciją, kruopščiai valdydamas resursus, išrasdamas naujas technologijas, rinkdamas tinkamus lyderius, statydamas ir išlaikydamas stiprią kariuomenę. Bet kurios srities silpnoji grandis gali būti greitai išnaudota oponentų. Žaidimas vyksta amžiais – pradedant antika ir baigiant moderniaisiais laikais.

Pagrindinis šio žaidimo mechanizmas – “card draftingas”. Norėdami naudoti technologiją, reikės pakankamai mokslo, kad galėtumėte tai išrasti, pakankamai maisto, kad turėtumėte žmonių jai sukonstruoti ir pakankamai resursų, kad ja galėtumėte naudotis. Valdydami resursus, turėsite kurti ir kariuomenę. Ji kuriama kaip ir civilių pastatai. Silpą kariuomenę turinčius žaidėjus engs priešininkai. Žaidime nėra žemėlapio, todėl žemių neprarasite, tačiau stipresnę kariuomenę turintys žaidėjai vogs resursus, mokslą, žudys lyderius ar perims populiacija ar kultūrą. Labai sunku laimėti vien su didele kariuomene, tačiau labai lengva pralaimėti su silpna.

Laimi tas, kieno tauta turi geriausiai išsivysčiusią kultūrą moderniųjų laikų pabaigoje.


Kaip žaisti? 1 dalis

 

Kaip žaisti? 2 dalis

Papildoma informacija

Svoris 1.95 kg
Žaidėjų skaičius

Žaidimo trukmė

Žaidimo kalba

Apdovanojimai

2015 Meeples' Choice Nominee 2015 Golden Geek Board Game of the Year Nominee 2015 Golden Geek Best Strategy Board Game Nominee

Sudėtingumo lygis

Žaidėjų amžius

1 atsiliepimas apie Through the Ages: A New Story of Civilization

5,0
Based on 1 review
5 žvaigždutės
100%
4 žvaigždutės
0%
3 žvaigždutės
0%
2 žvaigždutės
0%
1 žvaigždutė
0%
  1. Mozės piramidė

    Rimtas ir solidus civilizacijos žaidimas, kuriame vadovauju savo tautai nuo ankstyvųjų laikų iki pat XX amžiaus; galima rasti visko: ir lyderių, ir stebuklų (taip, viename žaidime Mozė pastatė piramides, o Napaleonas užkariavo kitą tautą su mongolų raiteliais). Kiekviena civilizacija turi savo santvarką, reikia rūpintis jos laime ir gerove, maitinti, duoti duonos ir žaidimų. Karyba rūpintis taipogi reiktų, nes kaip ir moko istorijos knygos, protingus greitai nukariauja ir išradimus pasisavina ? Puikus, gilus strateginis žaidimas ilgam vakarui praleisti – naujokams gal nerekomenduotinas, nes pakankamai sudėtingas, bet patyrusiems žaidėjams bus daug įdomių vakarų

    1 žmonių iš 1 šis atsiliepimas buvo naudingas. O jums?
    Taip
    Ne
Parašyti atsiliepimą

Title