Stalo žaidimas – puiki dovana bet kam. Jūsų dovanos gavėjas dar nėra pažengęs žaidėjas, kuris karts nuo karto pažaidžia Monopolį ar Alias? Nieko tokio, štai stalo žaidimai, kurie bet kurį naujoką įtrauks į magišką stalo žaidimų pasaulį. O jūs turėsite dar vieną bendražygį prie žaidimų stalo.

Į ką atsižvelgti, renkant stalo žaidimą naujokui? Visų pirma, įsitikinkite, kad žaidimo taisyklės nebūtų pernelyg sudėtingos. Jei jūs stalo žaidimais mėgaujatės jau kurį laiką, galbūt kol kas atsispirkite pagundai dovanoti pernelyg sudėtingą stalo žaidimą, vildamiesi, kad būsite pakviesti prisijungti partijai kitai. Be to, atkreipkite dėmesį ir kiek trunka žaidimas. Pradedantiesiems žaidėjams vienos valandos žaidimo partijos trukmė bus pats tas. Galiausiai, pamąstykite, kokia tematika bus patraukliausia jūsų dovanos gavėjui. Iš stalo žaidimų gausos tikrai rasite ką išsirinkti.


pandemic

PANDEMIC

Klasika tapęs bendradarbiavimo žaidimas PANDEMIC vienam tikslui sujungs pačius įvairiausius žaidėjus. Tai puikus pirmasis rimtesnis žaidimas, kurį sužaidę žmonės suvokia, jos stalo žaidimai – viena šauniausių pramogų pasaulyje. Kuo šis žaidimas toks ypatingas? Laimėti nėra taip lengva, tenka sužaisti ne vieną partiją, kol perkremti, kaip suvaldyti tas plintančias epidemijas. Strategijų gali būti daug ir įvairių. Prie lentos gali sėsti ir žaisti iki keturių žaidėjų. Kadangi tai bendradarbiavimo žaidimas, galite pandemijas persekioti ir vienas. Taigi, jei jūsų dovanos gavėjas jo dar neturi, puiki proga ištaisyti šią situaciją.

Įsigyti stalo žaidimą PANDEMIC


isle

ISLE OF SKYE: From Chieftain to King

Stalo žaidimas ISLE OF SKYE: From Chieftain to King patiks visiems CARCASSONNE gerbėjams ir ne tik. Čia jums teks dėlioti savas teritorijas iš atskirų kortelių, tačiau ne bet kaip – siekiant įgyvendinti tam tikrus tikslus. Jie kiekvieną kartą bus kitokie, todėl ir jūsų žaidimas kaskart įgaus vis kitą atspalvį. Galbūt pelnysite taškus už didžiausius ežerus? Į pilį vedančius kelius? O gal už pievose besiganančius galvijus? Lengvai perprantamas žaidimas, kurį norisi žaisti vėl ir vėl. Ne veltui gavo garbingą Kennerspiel des Jahres 2016 titulą.

Įsigyti stalo žaidimą ISLE OF SKYE: From Chieftain to King


7wonders

7 WONDERS

Žaidimas 7 WONDERS išliaupsintas tarptautinės stalo žaidėjų bendruomenės lengvai randa kelią į bet kurio žaidėjo širdį. Strateginis žaidimas su istorine tematika – kas gali būti geriau, norint užverbuoti naujoką prie stalo žaidimų lentos? Daugybę apdovanojimų spėjęs pelnyti žaidimas taps puikia dovana ir jūsų laimingajam gavėjui.

Įsigyti stalo žaidimą 7 WONDERS


agricola-family-header

AGRICOLA: Family Edition

Turbūt nėra nė vieno bent kiek apie stalo žaidimus pasidomėjusio asmens, kuris nežinotų Agricolos. Klasika tapęs stalo žaidimas, ilgus metus  įsitaisęs pirmojoje Board Game Geek reitingo vietoje. Gera žinia ta, kad ilgą ir kiek per sudėtingą naujokams Agricolą dabar galite pakeisti šeimai skirtu šio žaidimo variantu. Šiek tiek lengvesnės taisyklės, tačiau pakankamai gili strategija su mielais žaidimo elementais suteiks daug smagių akimirkų jūsų pradedantiesiems draugams ar artimiesiems. AGRICOLA: Family edition – ypač tiks šeimą turintiems draugams.

Įsigyti stalo žaidimą AGRICOLA


patchwork-game-pieces-672x372

PATCHWORK

Tai ypač smagus žaidimas dviems, kurio metu teks kuo efektyviau sudėlioti skirtingų formų lopinėlius ant savo lentos. Be lopinėlių dėliojimo strategijos jums teks priimti ir ekonominius sprendimus, nes skirtingi lopinėliai kainuoja skirtingą sagų skaičių ir skirtingas laiko sąnaudas. Žaidimo taisyklės išmokstamos per porą minučių, tačiau kiekviena partija bus kitokia.

Įsigyti stalo žaidimą PATCHWORK


tokaido-1

Stalo žaidimas TOKAIDO

Žaisdami TOKAIDO, jūs keliausite vienu nuostabiausių kelių Japonijoje. Jūs sutiksite įvairių žmonių, ragausite maisto, atrasite nuostabių panoramų, lankysitės šventyklose, o laimėsite tuomet, jei būsite daugiausiai atradęs keleivis. Tikra zen injekcija! Na, o iliustracijos vertos atskiro straipsnio.

Įsigyti stalo žaidimą TOKAIDO


pt-cacao-1

Stalo žaidimas CACAO

Dar vienas Carcassonne tipo žaidimas, kurio metu jums teks dėlioti žemes iš kortelių bei auginti kakavą. Nuo to priklauso jūsų genties klestėjimas. Žaidimas CACAO – ne tik smagus strateginis užtaisas, bet ir estetiškai puikiai išleistas stalo žaidimas. Padovanokite jį kartu su šokolado plytele ir jūsų dovana bus pati įspūdingiausia!

Įsigyti stalo žaidimą CACAO


mangro-sit

Stalo žaidimas MANGROVIA

Žaidėjai ant nuostabios lentos statys mielas egzotiškas trobeles ir kurs savo kultūras. Argi ne šaunu padovanoti žaidimą, kaskart nukelsiantį į tropinius kraštus, kur šviečia saulė, o įlankos vanduo skaidrus ir mėlynas? Puikiai vertinamas žaidimas tiks pradedantiesiems strategams.

Įsigyti stalo žaidimą MANGROVIA


manila

Stalo žaidimas MANILA

Tapkite pirkliais ir leiskitės į prekybinį nuotykį tikromis medinėmis baržomis! Smagi tema su ekonominiu atspalviu – patiks nuo pirmosios partijos! Įspūdingi žaidimo elementai ir nuostabios iliustracijos – kaip tik tai, ko reikia dovanai.

Įsigyti stalo žaidimą MANILA