Rugsėjo 1-oji – ypatinga mokslo metų šventė, todėl visuomet smagu pradžiuginti savo mažąjį mokinuką ar mokinukę. Ar gali būti geresnė dovana šia proga nei stalo žaidimas? Juk stalo žaidimai lavina ir ugdo bet kokio amžiaus žmogų. Loginis mąstymas, vaizduotė, estetinis suvokimas. Be to, tai be galo smagi veikla.

Tad siūlome mūsų ekspertų sudarytą stalo žaidimų – dovanų mokinukams ir mokinukėms “hot listą”. Jį sudarydami stengėmės parinkti tokius stalo žaidimus, kurie be abejo, būtų tinkami žaisti jau pradinukams. Be to, būtų smagūs ir žaidžiami vakarėlių metu. Kitaip tariant – tobulai Rugsėjo 1-ajai su šeima ar draugais.

FLICK’ EM UP!

Stalo žaidimas Flick'em up

FLICK’EM UP! Tai stalo žaidimas – neblėstanti pramoga. Jūs tapsite Laukinių Vakarų herojais ir vykdysite jums skirtas misijas. Galbūt tapsite šerifu ir kausitės su plėšikais? O gal regsite suktą planą, kaip įsisukti į banko seifą? Žaidimą bus linksma žaisti tiek dviese, tiek 10 žaidėjų būryje – tiks bet kokia proga ir bet kokioje kompanijoje. Įpakuotas įspūdingoje medinėje dėžutėje ir sudarytas iš dailių medinių elementų – tiesiog puiki dovana!

Amžius: Nuo 7 metų
Grupė: 2 – 10 žaidėjų
Trukmė: Apie 30 min.
Board Game Geek reitingas: 7.2
Sudėtingumo lygis: 1.36/5

CELESTIA

Stalo žaidimas Celestia

CELESTIA – pasakiška kelionė stebuklingu orlaiviu neregėtais magiško grožio miestais. Padovanokite vaikui (žinoma, ir sau!) šį stalo žaidimą ir patirsite daugybę smagių nuotykių kartu. Šis stalo žaidimas ypač patraukliai išleistas, todėl bus nepakartojama dovana. Ypač jei mažasis gavėjas mėgsta pasakas. O kas jų nemėgsta?

Amžius: Nuo 8 metų
Grupė: 2 – 6 žaidėjai
Trukmė: Apie 30 min.
Board Game Geek reitingas: 7.1
Sudėtingumo lygis: 1.39/5

TALES AND GAMES: THE HARE AND THE TORTOISE

Žaidimas vaikams The Hare And The Tortoise

TALES AND GAMES stalo žaidimų serija – tai žinomų pasakų motyvais sukurti stalo žaidimai šeimai. Dailiai apipavidalinti ir supakuoti į knygą primenančias dėžutes. Bus išties įspūdinga dovana! Stalo žaidimas THE HARE AND THE TORTOISE primins apie kiškio ir vėžlio lenktynes. Na ir kas, kad kiškis kur kas greitesnis, jam tikrai ne visada šypsosi sėkmė. Ne gana to – lenktynėse dalyvauja daugiau žvėrelių. Smagumėlis! 2014 m. šis žaidimas laimėjo Golden Geek Geriausiojo stalo žaidimo vaikams titulą!

Amžius: Nuo 7 metų
Grupė: 2 – 5 žaidėjai
Trukmė: Apie 15 min.
Board Game Geek reitingas: 7.2
Sudėtingumo lygis: 1.46/5

BRICK PARTY

Žaidimas Brick Party

BRICK PARTY – smagus žaidimas šeimai, kurio metu jūs su partneriu tapsite architektu ir statytoju. Statysite ne iš bet ko, o iš kaladėlių, labai primenančių Lego. Tad puikiai tiks šio konstruktoriaus fanams.

Amžius: Nuo 5 metų
Grupė: 2 – 9 žaidėjai
Trukmė: Apie 15 – 30 min.
Board Game Geek reitingas: 6.8
Sudėtingumo lygis: 1.33/5

KITTY PAW

Stalo žaidimas Kitty Paw

Kas gali būti mieliau nei didelės blizgančios katytės akys? KITTY PAW taps miela dovana tiems, kurie negali atsispirti augintiniams. Tai ne tik žavingai atrodantis žaidimas, padarysiantis įspūdį gavėjui, bet ir linksmi jūsų šeimos vakarai.

Amžius: Nuo 6 metų
Grupė: 1 – 4 žaidėjai
Trukmė: Apie 15 – 30 min.
Board Game Geek reitingas: 6.1
Sudėtingumo lygis: 1.18/5

AGRICOLA: FAMILY EDITION

Žaidimas Agricola Family Edition

Jei ieškote dovanos mažam mielam moksliukui, kuriam patinka, ne triukšmingi vakarėlių žaidimai, bet loginės ir strateginės partijos, stalo žaidimas AGRICOLA. Family Edition bus ideali dovana. Tai nauja kultinio žaidimo AGRICOLA versija, šiek tiek paprastesnė ir tinkama žaidėjams nuo 8 metų amžiaus. Tai šaunus ekonominis stalo žaidimas, kurio metu kursite šeimos ūkį.

Amžius: Nuo 8 metų
Grupė: 1 – 4 žaidėjai
Trukmė: Apie 45 min.
Board Game Geek reitingas: 7.6
Sudėtingumo lygis: 2.63/5