Aquatica

39.00

Neturime

AQUATICA – paprastas, tačiau intriguojantis kortų stalo žaidimas, skirtas 1-4 žaidėjams nuo 12 metų. Pergalės taškus šiame žaidime rinksite aktyvuodami veiksmų kombinacijų sekas.

Neturime

Jums pageidaujant, pranešime, kai tik prekė vėl atsiras.Norite gauti nuolaidą? Tapkite nariu! Rikio klubo kortelė!

Aprašymas

Stalo žaidimas AQUATICA

Sveiki atvykę į fantastinį vandenų pasaulį. Panirusios senųjų civilizacijų liekanos ir paskendę laivai slepia neregėtus lobius, dėl kurių varžosi povandeninių būtybių tautos. AQUATICA – tai nesudėtingas, tačiau intriguojantis kortų stalo žaidimas su įdomiais aspektais. Beveik galima sakyti, jog tai – “engine building” žaidimas be “varikliuko konstravimo”. Vietoje to, jūs konstruosite veiksmų kombinacijų sekas, kurios leis jums pasinaudoti įvairiais naudą nešančiais efektais. Žaisdami jūrinių personažų kortas aktyvuokite gelmių kortas ir naudodamiesi prijaukintų ar laukinių mantų pagalba paverskite jas savo pergalės taškais.
Reikia pripažinti, jog nors žaidimo AQUATICA tematika gal ir nėra labai imersyvi, tačiau jinai puikiai pritaikyta žaidime naudojamoms mechanikoms. Prie to taip pat prisideda patrauklus žaidimo apipavidalinimas ir mieli, plastikiniai mantų žymeliai. AQUATICA – labai gražus žaidimas.
Tad leiskitės į vandenynų gelmes, susirunkite su kitais žaidėjais dėl resursų bei pergalės taškų ir teklesti jūsų povandeninė karalystė.

Skaitykite apie stalo žaidimą AQUATICA portale Board Game Geek.

Išmokite žaisti AQUATICA žiūrėdami “Watch It Played” video:

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Aquatica”