Kelionės – laikas, pilnas nuotykių ir nepakartojamų įspūdžių, tačiau sutikite, jog tai taip pat ir laikas, kai tam tikrais atvejais tenka laukti, laukti, laukti. Laukti oro uoste “checkin’ų”, “boarding’ų” ir kitų exciting procedūrų. Kantriai laukti autobuse, kol pravažiuosite Lenkiją. O kas geriau palengvina laukimą nei stalo žaidimai? Todėl pristatome RIKIO stalo žaidimų, kuriuos privalote pasiimti į kelionę, sąrašą.

Kokie gi yra idealūs žaidimai kelionėse? Visų pirma, be abejo, tokie, dėl kurių nereikės pirkti papildomo bagažo, skrendant lėktuvu ar skolintis kelioninio krepšio iš draugų. Kitaip tariant, kompaktiški. Be to, jie turėtų būti pakankamai nesudėtingi ir greiti, nes kelionėje jūs visada “on the go”. Tadam – mūsų sąrašas.


[h2a] Love Letter [/h2a]

Tai idealus žaidimas kelionėje, nes jį sudaro 16 kortų, o vienas raundas trunka tik keletą minučių. Nepaisant tokio minimalizmo, šis žaidimas taip įtraukia, kad net nepastebėsite, kai laikas skriete praskries. Vienas po kito dalinsite laiškus princesei, o laimės tas, kuris jų pristatys daugiausiai. Puikus pasirinkimas ir keliaujantiems su ūgtelėjusiais vaikais, nes jie puikiai dalyvaus kartu. Gera naujiena ta, jog šis žaidimas turi įvairiausių pavidalų ir sau tinkamiausią išsirinksite be vargo (Adventure time ar Munchkin gerbėjai gali likti ištikimi savo favoritams).

[table type=”table-hover”]

Amžius Nuo 10 metų
Grupė 2 – 4 žaidėjai
Trukmė Apie 20 min.
Board Game Geek reitingas 7.4
Sudėtingumo lygis 1.5/5

[/table]

[button style=”btn-info” url=”https://www.rikis.lt/product/love-letter/” size=”” block=”false” target=”_self”] Įsigykite LOVE LETTER dabar >> [/button]


[h2a]Coup[/h2a]

15 kortų ir žetonai – viskas, ko reikia, kad leistumėtės į jaudinantį manipuliavimo, blefavimo ir papirkinėjimo nuotykį. Greitas ir įtraukiantis žaidimas.

[table type=”table-hover”]

Amžius Nuo 9 metų
Grupė 2 – 6 žaidėjai
Trukmė Apie 15 min.
Board Game Geek reitingas 7.2
Sudėtingumo lygis 1.45/5

[/table]

[button style=”btn-info” url=”https://www.rikis.lt/product/coup/” size=”” block=”false” target=”_self”] Įsigykite COUP dabar >> [/button]


[h2a]Gloom[/h2a]

Kompaktiškas, tačiau ilgesnis žaidimas rimtesniems žaidėjams – su juo praleisti teks apie valandą. Tačiau galime patikinti, kad ji praeis laaabai greitai! O “happy ending” čia įgyja visai naują prasmę. Žaisdami jūs kontroliuojate vienos ekscentriškų nevykėlių šeimos likimą. Žaidimo tikslas liūdnas, bet paprastas: jūs stengiatės, kad jūsų herojai išgyventų pačias didžiausias tragedijas, o priešininkų veikėjus džiuginate smagiais įvykiais, kaip pavyzdžiui vedybos, kad anie gautų kuo daugiau laimės taškų. Žaidėjas, kuris sugeba jų surinkti mažiausiai, laimi.

[table type=”table-hover”]

Amžius Nuo 13 metų
Grupė 2 – 5 žaidėjai
Trukmė Apie 60 min.
Board Game Geek reitingas 6.4
Sudėtingumo lygis 1.64/5

[/table]

[button style=”btn-info” url=”https://www.rikis.lt/product/gloom-second-edition/” size=”” block=”false” target=”_self”] Įsigykite GLOOM dabar >> [/button]


[h2a]The Resistance[/h2a]

Tinkamas pasirinkimas, keliaujančiam taborui – žaidimą gali žaisti nuo 5 iki 10 žaidėjų. Jei išsiruošėte į jaudinančią kelionę su bendraminčiais, bendradarbiais ar bendramoksliais, jis puikiai tiks jaukiam vakarui paįvairinti.

Tai socialinės dedukcijos žaidimas, kurio metu nepašalinamas nė vienas žaidėjas. Žaidėjai yra arba Pasipriešinimo veikėjai, arba Imperijos šnipai. 3 – 5 raundų metu jie visi vykdo arba apsimeta vykdantys misijas prieš Imperiją, tuo pačiu bandydami išsiaiškinti, kas yra kas. Kai viena komandų laimi tris raundus, laimimas žaidimas.

[table type=”table-hover”]

Amžius Nuo 13 metų
Grupė 5 – 10 žaidėjų
Trukmė Apie 30 min.
Board Game Geek reitingas 7.5
Sudėtingumo lygis 1.64/5

[/table]

[button style=”btn-info” url=”https://www.rikis.lt/product/the-resistance/” size=”” block=”false” target=”_self”] Įsigykite RESISTANCE dabar >> [/button]