Kai po ilgos lietuviškos žiemos ateina pavasaris, norisi juo džiaugtis ir švęsti. Taip, švęsti! Juk atėjusį pavasarį pagaliau jaučiame visame kame – nusimetame paltus, savaitgalį džiaugiamės kavinukių terasomis ir ilgiau laiko leidžiame lauke.

Tačiau jums, stalo žaidimų mėgėjai, siūlome pavasarį pasikviesti ir į savo namus. Tai padės padaryti šis RIKIO siūlomų pavasariškų stalo žaidimų sąrašas.

 


COTTAGE GARDEN

Pavasaris reiškia prabundančią gamtą – besiskleidžiančius pumpurus ir, be abejo, prasidedančius sėjos darbus. O mums, šiuolaikiniams miestiečiams, tai dar ir šiek tiek romantiška. COTTAGE GARDEN leis jums pasijusti besikapstančius sodybos lysvelėse ir sodinančius pačius gražiausius ir mieliausius darželius.

Tai tetrio tipo žaidimas, kurį galima žaisti tiek vienam, tiek dviese, trise ar keturiese. Kiekvienas žaidėjas gaus po du darželius ir turės išmintingai planuoti gėlių lysves, kad jos atneštų kuo dagiau pergalės taškų. Taškus dovanos mieli oranžiniai moliniai vazonėliai, dailūs stikliniai šiltnamiukai, o finišą greičiau pasiekti padės popietės saule besimėgaujantys katinėliai.

Atskirą pastraipą verta skirti ir šio žaidimo iliustracijoms. Pabandykite įsivaizduoti pačias gražiausias darželio gėles perkeltas į akvarelės paveikslėlius. Toks ir yra COTTAGE GARDEN. Ant žaidimo lopinėlių akvarele išlietos pačios įvairiausios gėlės. Ką jau kalbėti apie katinėlius!


LOTUS

Ieškantiems ko nors egzotiškesnio siūlome rinktis žaidimą LOTUS. Tai nuostabi vėlyvą pavasarį žiedus išskleidžianti gėlė, užimanti garbingą vietą Rytų mitologijoje. Žaidimas, kaip ir pats lotosas, yra neapsakomai gražus, o jo tikslas – surinkti kuo daugiau harmonijos taškų. Jų juk kartais taip reikia pavasarį, ar ne?

Žaidimo metu vieną po kito dėliosite lotoso žiedlapius, ant jų galėsite siųsti mažyčius pagalbininkus – vabzdžius. Komponentų kokybė čia nepriekaištinga. Didžiulės Dixit tipo žiedlapių kortos ir mediniai vabaliukai suteiks nepriekaištingą pasitenkinimo pojūtį žaidžiant.


VITICULTURE

Euro žaidimų fanų išliaupsintas VITICULTURE nukels jus į saulėtąją Toskaną, kur valdysite vyndarių šeimą. Žaidimo metu susidursite su visų metų laikų ciklu, tačiau viskas prasideda pavasarį, nuo kurio ir vyniojasi visa jūsų strategija. Jūsų šeimos darbininkai užima pozicijas, nuo kurių priklausys visas tolesnis žaidimas. Taip, tai vadinamasis “worker placement” žaidimas, kurio tikslas pirmajam surinkti daugiausiai pergalės taškų.

Daugybė pasirinkimų ir įvairios strategijos siekant pergalės šį žaidimą daro puikiai peržaidžiamu. Nepriekaištinga komponentų kokybė – mediniai žmogeliukai bei smulkutėmis detalėmis padabinti žymekliai, stikliniai rutuliukai vyno kiekiui ir kokybei žymėti, žavingos iliustracijos. Jei jau pasisotinote lengvai strateginiais žaidimais ir ieškote ko nors rimtesnio – rinkitės VITICULTURE!