Scythe: The Rise of Fenris

49.00

Neturime

SCYTHE: THE RISE OF FENRIS – ypatingas stalo žaidimo SCYTHE papildymas, kuris leis žaisti kampanijų serijas, pristatys naujus žaidimo modulius ir bus suderinamas su kitais papildymais.

Neturime

Jums pageidaujant, pranešime, kai tik prekė vėl atsiras.Norite gauti nuolaidą? Tapkite nariu! Rikio klubo kortelė!

Aprašymas

Aprašymas ruošiamas

Papildoma informacija

Svoris 1.85 kg
Sudėtingumo lygis

Žaidėjų amžius

Žaidėjų skaičius

Žaidimo kalba

Žaidimo trukmė

1 atsiliepimas apie Scythe: The Rise of Fenris

 1. Žydrūnas Strumila

  Nuostabus žaidimo papildymas.
  Tai net ne papildymas – kampanija iš 8 žaidimų, su istorijos tęsiniu ir kiekvieną kartą truputį koreguojamomis taisyklėmis.
  Nauji moduliai įvedami palaipsniui su intriga ir labai logiškai. Pirmą kartą žaidžiant visai nežinai kas laukia ir tai dar įdomiau.
  Yra užpakuotos dėžutės, kurios atveriamos palaipsniui ir jei susilaikyti ir “neprispoilinti” – laukia daug atradimų. (Paveikslėlyje yra spoileris sorry)
  Ir nors “visi taip sako”, bet Scythe pasakojimas labai įtraukia, prieš kiekvieną žaidimą skaitoma istorija, kuri įveda į veiksmą, o po partijos vėl laukia dalis nuotykio paaiškinimo.
  Kad pilnai žaisti ir mėgautis – reikia būti susipažinus su žaidimu, būti bent 4-5 kartus sužaidus. Ankstesni papildymai palaikomi, kai kurie pagal taisykles eliminuojami.
  Viską baigus galima žaisti kampaniją arba atskirus etapus.
  Kadangi viena partija trunka apie 2 val. jūsų laukia mažiausiai 16 valandų įdomios kelionės po alternatyvią Europos istoriją.
  Tiesiog būtinas kiekvienam Scythe mėgėjui.

  3 žmonių iš 3 šis atsiliepimas buvo naudingas. O jums?
  Taip
  Ne
Parašyti atsiliepimą