Jei nors kartą pagalvojote, jog visai įdomu būtų išbandyti “wargeimą”, dabar idealus metas tai padaryti, nes rugsėjį RIKIS taps Warmachine ir Hordes bandymų poligonu, kitaip vadinamu Impressment 2017.

Neretai atrodo, jog tie žaidimai, kur suaugę žmonės stumdo žaislinius kareivėlius yra neįtikėtinai sudėtingi ir neprieinami. Tačiau tereikia tik pabandyti ir nuomonė kaip mat pasikeičia. Kelios partijos ir tu atrandi visiškai naują pasaulį. Tai lyg atrasti naują knygą ar serialą, tik tu pats pasirenki, kuria kryptimi keliaus istorijos herojai, nes tai – tavo istorija.

Skamba įdomiai, tačiau vis dar dvejojate, nes nežinia, nuo ko pradėti? Nėra taip sudėtinga, kaip gali atrodyti, o mes pasirengę suteikti jums viską, kad pilnavertiškai susipažintumėte su šiuo hobiu. Tam ir skirta Impressment 2017 programa.

Jos dalyviams už simbolinį mokestį suteiksime startines armijas, kurias galėsite susirinkti, nusidažyti, kitaip tariant, paruošti žygiui ant mūšio stalo. Supažindinsime su taisyklėmis ir subursime su tokiais pat bendraminčiais, tad smagios akimirkos – garantuotos.

 

Impressment 2017 programa

Jei vis dar skaitote, vadinasi susidomėjote, tad pristatome Impressment 2017 programą ir sąlygas plačiau.

Užsukite į RIKĮ iki rugpjūčio 31 dienos ir užsiregistruokite kaip programos dalyvis. Galėsite išsirinkti vieną iš 7 Warmachine/Hordes frakcijų, su kuria ir leisitės į šį jaudinantį nuotykį. Užsiėmimai vyks 2 kartus per savaitę vakarais, tikslios detalės bus paskelbtos, surengus apklausą dėl patogiausio dalyviams laiko Facebook grupėje.

Dalyvio mokestis – 10 EUR. Pasibaigus renginių ciklui, armiją galėsite palikti RIKYJE arba ją išsipirkti už papildomą 20 EUR mokestį. Įprastinė tokios pakuotės kaina – 45 EUR.

Kitas būdas pasilikti sau prisijaukintą armiją – laimėti turnyrą. Turnyras – tai ne tik galimybė pareiti namo su nuosavais nežemiškais kariais, bet ir parodyti, ką išmokote viso Impressment 2017 metu bei duoti priešams į kaulus. Juk šlovė – vienas iš saldžiausių šio hobio vaisių.

 

Galimos frakcijos

Armijos pasirinkimas lems tavo žaidimo stilių, tad apie jas pasakojame išsamiau.


Warmachine Cygnar

Cygnar. Šios frakcijos pagrindinis žaidimo prieskonis yra elektriniai ginklai bei stiprūs palaikomieji kerai. Jei norisi mokėti visko po truputį, ši armija kaip tik tau. Vėliau pradedama matyti šiokia tokia meilė šaudymui, bet startiniame komplekte galima rasti ir artimos kovos jėgos, ir šaudymo, ir šiek tiek magijos.

Šį komplektą rekomenduočiau žaidėjams, kuriems patinka turėti atsakymą daugeliui situacijų, nors tas atsakymas ir nėra pats geriausias visame žaidime. Pasirinkus Signarą jautiesi ganėtinai apsidraudęs.


Warmachine Protectorate of Menoth

Protectorate of Menoth. Norint pamatyti tikrą religinį ekstremalumą, renkamasi ši frakcija. Ugnis plieksis laisvai, žaidžiant su šiuo startiniu komplektu. Kartais atrodo, jog net neplanavai sudeginti priešo, bet su šia frakcija tiesiog labai paprasta uždegti priešininkus. Kerai taip pat dažnai uždega priešininkus, arba sustiprina draugiškų modelių ginkluotes.

Šį komplektą rekomenduočiau žaidėjams kurie nebijo šiek tiek atsitiktinumo savo žaidimo plane ir jaučia, jog sekmė jiems mėgsta pasišypsoti. Galų gale, žaidžiant už Protektoriatą, vis tiek kažką uždegsi.


Warmachine Cryx

Cryx. Nekromancija bei purvini triukai, toks yra šios frakcijos moto. Jei tau patinka būti trapiam, bet gudriam ir kirsti labai (LABAI) stipriai, tai pasirinkai teisingai žiūrėdamas į šią frakciją. Visi triukai bei žalos siūlymas priešininkui į veida atkeliauja iš stiprios magijos bei prakeikimų, kurie susilpnina priešininkus ir padaro juos lengvais taikiniais.

Šį komplektą rekomenduočiau žaidėjams kurie mėgsta planuoti ir pasiruošę skausmingai sumokėti už padarytas klaidas. Jei klaidų nepridarai, pergalė su Kriksais būna tikrai saldi.


Hordes Trollbloods

Trollbloods. Įprastai fantastiniuose žaidimuose troliai būna agresyvūs bei pikti idiotai. Šie troliai yra tikri Warmachine ir Hordes pasaulio herojai, besikaunantys dėl teisės gyventi, besinaudodami žemės magija bei pasižabodami pilnakraujus, milžiniškus trolius žvėris. Startinis komplektas labiau koncentruojasi į modelių išgyvenimą, bet frakcija pasižymi solidžiu veidų malimu.

Šį komplektą rekomenduočiau žaidėjams, kurie nenori tepliotis su dideliais, kelis ėjimus užtrunkančiais planais ir tiesiog planuoja smogti priešininkui kelis gerus smūgius, kol jis kris be samonės. Kirsk, gauk atgal ir jei vis dar stovi, kirsk dar sykį, kaip tikras Troliakraujis.


Hordes Circle of Orboros

Circle of Orboros. Gamta, elementai ir milžiniški vilkai bei satyrai. Šie elementai pirmiausia patraukia akį atrandant šią frakciją, bet gilinantis toliau ir pabandžius pažaisti už šiuos druidus, galima pamatyti daug greičio, manevravimo ir staigaus priešininkų modelių panaikinimo nuo stalo. Starteris kvepia Judesio triukais, stipriu žalos darymu ir gamtos atmosfera.

Šį komplektą rekomenduočiau žaidėjams, kurie visada norėjo valdyti milžinišką vilkolakį, draskantį priešininko trolius ar robotus. Pasirinkus Orboro Ratą, paragauji gamtos šėlsmo valdymo.


Hordes Skorne

Skorne. Jei kas nors sugalvotų militarizuoti zoologijos sodą, tai būtų ši frakcija. Prerijose, kalnuose ar dykumose sugauti įvairaus plauko žvėrys pažabojami ir apginkluojami karui. Su šiek tiek paskatinamo skausmo žvėrims, šios frakcijos padarai gali staigiai tapti stipresni bei miklesni nei priešininkas galėjo tikėtis.

Šį komplektą rekomenduočiau žaidėjams kurie mėgsta įvairaus plauko siaubūnus bei šiek tiek sadistišką būdą sustiprinti savo pajėgas. Žaidžiant už Skorne frakciją, laimint ar pralaimint nukenčia abi armijos.


Hordes Legion of Everblight

Legion of Everblight. Kaip prisijaukinti savo drakono išperą? Filmo „Svetimas“ bei „Pacific Rim“ fanams ši frakcija yra tikras saldainiukas. Padarai su sparnais, be sparnų, be kojų (arba daugiau nei dviem kojom) ir kitomis ataugomis puola pirmi ir atsitraukia – tokia taktika vyrauja šioje frakcijoje. Laikantis atstumo nuo priešininko bei stengiantis trenkti pirmą smūgį siekiama pergalės žaidžiant su šiuo starteriu.

Šį komplektą rekomenduočiau žaidėjams, kurie mėgsta staigiai suluošinti priešininką ir būti sunkiai pagaunami. Drakono Everblaito Legionas yra toks pat greitas kaip ir pavojingas.

 

Frakcijų kiekis yra ribotas. „Kas greitesnis, tas gudresnis“ kaip sako žyniai, tad jei matai ką nors, kas tikrai pakuteno tavo širdutę, skubėk į RIKĮ registruotis. Po kiekvienos registracijos mes paskelbsime, jog viena iš armijų jau užimta, tad nors tad toliau teks rinktis iš likusių laisvų!

Programos atidarymas vyks rugsėjo 2 dieną (šeštadienį), tuomet visi Impressment 2017 dalyviai pasiims startines armijas, su kuriomis praleis visą rugsėjį. Rudens pradžioje veiksmo turėtų netrūkti!