renginiai kraunami
Šis renginys jau įvyko.

RIKIS tęsia naujo formato RPG vakarus – one-shot vakarus (vieno vakaro nuotykis).
GM (Game Master) Gabija Grybaitė pristato Vampire: The Masquerade 5th Edition scenarijų “TIME”.

Subalansuota labiau patyrusiems žaidėjams, bet tinka ir naujokams.
Jeigu jau dalyvavote kažkuriame Vampire: The Masquerade “TIME” žaidime, ne bėda. Galite drąsiai registruotis, nes jūs patirsite naujus nuotykius. GM Gabija planuoja kurti pastoviai evoliucionuojančią žaidimo sistemą, kuri nereikalaus dalyvauti kiekvienoje sesijoje. Patyrę žaidėjai galės pažaisti, padaryti pertrauką ir po kurio laiko sugrįžti. Tuo pačiu metu ši žaidimo sistema visuomet bus patraukli naujokams, kurie galės įsilieti į žaidėjų grupę bet kuriame Vampire: The Masquerade “TIME” žaidime.

Štai kaip Gabija pristato savo sukurtą istoriją:

“Vilniuje sklando gandai apie nuostabų barą – jo lankytojai išeina apimti euforijos, linksmybės ir alkoholis liejasi per kraštus, o barmenai – patys charizmatiškiausi ir grąžiausi veikėjai visame mieste. Šio baro darbuotojais neseniai tapote ir jūs. Ligi šiol, apie vampyrų pasaulį girdėję tik iš paaugliškų melodramų ir fantazijų, netikėtai gavote galimybę į tai pasinerti visa galva ir patirti, kas yra tikroji laisvė.  Tačiau ši linksmybių ir šėlsmo iliuzija netikėtai jūsų naktiniame gyvenime apsiverčia aukštyn kojomis, kai pats laikas tampa jūsų priešu.    

Trumpas susidūrimas su nepertraukiama laiko tėkme ar mirties nuosprendis bandant pakeisti visų kindredų likimą? Koks bus šios kelionės rezultatas? Kas laukia anapus pastovios laiko tėkmės? Ar galėsite pakeisti tai kas jau kažkada įvyko, o galbūt akis į akį susidursite su neišvengiamybe? Į visus šiuos klausimus rasite atsakymą tik leisdamiesi į šį kitonišką nuotykį – kelionę laiku.”

Vampire: The Masquerade “TIME” registracijos mokestis – 7 EUR.
DĖMESIO! Neatvykus į renginį registracijos mokestis – negrąžinamas.

Renginio data – spalio 30 d., penktadienis;
Šis žaidimas vyks RIKIO Halloween šventės – siaubo stalo žaidimų vakarų rėmuose.
Renkamės nuo 18:30;
Žaisti pradedame – 19:00;
Renginio trukmė – apie 3-4 val.
Dalyvių skaičius – RIBOTAS! Daugiausiai – 4 žaidėjai.
Dalyvių amžiaus cenzas – N-16.

DĖMESIO! Renginys vyks nepaprastosios padėties metu. Vadovaujantis šiuo metu galiojančiais Lietuvos vyriausybės nutarimais ir rekomendacijomis, renginyje bus laikomasi žmonių srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitų būtinų visuomenės sveikatos saugos, higienos bei asmens apsaugos priemonių naudojimo sąlygų.|

DĖMESIO! Covid-19 situacijai Lietuvoje aštrėjant, renginiai gali būti perkelti ir jų datos gali keistis.

DĖMESIO! Atsižvelgiant į LR Vyriausybės potvarkį, nuo spalio 26 d. turės būti registruojama visų RIKIO klubo lankytojų kontaktinė informacija.

DĖMESIO! Dar kartą primename, kad nosį ir burną dengiančios veido kaukės privalomos visuose RIKIO klubo patalpose vykstančiuose renginiuose.

Reikalavimai gali keistis.

Bilietai

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Bilietai are no longer available

Parašyti komentarą

Title