renginiai kraunami
Šis renginys jau įvyko.

Į RIKį sugrįžta vaidmenų žaidimo THE WITCHER Role-Playing Game vakarai. Liepos mėnesį THE WITCHER vakarai vyks ketvirtadieniais.

THE WITCHER Role-Playing Game – tai vaidmenų žaidimas, kurio veiksmas vyksta garsiojo Raganiaus – Geralto iš Rivijos – maginės fantastikos (fantasy) pasaulyje. Šis vaidmenų žaidimas buvo kuriamas remiantis tiek garsiąja Andrzej Sapkowski knygų serija, tiek ir nepaprastai populiaria kompiuterinio žaidimo adaptacija.

Ar reikia kažką žinoti ir išmanyti apie THE WITCHER ar apskritai apie vaidmenų žaidimus? Visiškai ne! Atsineškite tik žingeidumo ir entuziazmo, o mes pasiūlysime dozę geros nuotaikos.

THE WITCHER vakarus veda patyręs vaidmenų žaidimų meistras Saulius Lukošius.

Būtina išankstinė registracija internetu.

THE WITCHER vakaro registracijos mokestis – 4 EUR.
DĖMESIO! Neatvykus į renginį THE WITCHER vakaro registracijos mokestis – negrąžinamas (registracija gali būti perkelta į kitą datą).

Renginio data – kiekvienas liepos mėn. ketvirtadienį (su sąlyga, jog susirinks pakankamas dalyvių skaičius);
Renginio pradžia – 18:30;
Renginio trukmė – 3 – 3.5 val.
Renginio formatas – one-shot sesija.

Dalyvių skaičius – RIBOTAS!

DĖMESIO! Renginys vyks nepaprastosios padėties metu. Vadovaujantis šiuo metu galiojančiais Lietuvos vyriausybės nutarimais ir rekomendacijomis, renginyje bus laikomasi žmonių srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitų būtinų visuomenės sveikatos saugos, higienos bei asmens apsaugos priemonių naudojimo sąlygų.
Reikalavimai gali keistis.

Informacija apie  liepos mėn. THE WITCHER naujokų vakarus Facebooke:
https://www.facebook.com/events/623354631828259/

Taip pat, kviečiame prisijungti prie Rikio RPG grupės Facebooke, kur galėsite sekti ir dalintis ne tik THE WITCHER, DUNGEONS & DRAGONS, bet ir kitų vaidmenų žaidimų naujienomis:
https://www.facebook.com/groups/2189976131222737/

Parašyti komentarą