renginiai kraunami
Šis renginys jau įvyko.

RIKIS skelbia naujieną ir kviečia jus į vaidmenų žaidimo TALES FROM THE LOOP: The Roleplaying Game vakarus naujokams (ir ne tik…). TALES FROM THE LOOP – tai garsiųjų Simon Stålenhag retro-futuristinių iliustracijų įkvėptas vaidmenų žaidimas, kuriame persimaišo įdomios mokslinės fantastikos idėjos ir 80-90-ųjų vizualika. Neseniai TALES FROM THE LOOP sulaukė TV ekranizacijos, kuri sulaukė puikių atsiliepimų.
Išmėginkite TALES FROM THE LOOP, tapkite vaiku ar paaugliu tais laikais, kai valdė bananiniai džinsai, turkiški megztiniai bei MTV žvaigždės su keistomis šukuosenomis ir susidurkite su keistais reiškiniais, kurie net “Stranger Things” siužetus pavers tik žiedeliais.

TALES FROM THE LOOP: The Roleplaying Game vakarai vyks spalio mėn. ketvirtadieniais (su sąlyga, jog susirinks pakankamas dalyvių skaičius).
Kviečiame registruotis!

TALES FROM THE LOOP: The Roleplaying Game vakarus veda RPG meistras Simas Danauskas (GM – Game Master).
Ar reikia kažką žinoti ir išmanyti apie TALES FROM THE LOOP: The Roleplaying Game ar apskritai apie vaidmenų žaidimus? Visiškai ne! Atsineškite tik žingeidumo ir entuziazmo, o mes pasiūlysime dozę geros nuotaikos.

TALES FROM THE LOOP: The Roleplaying Game vakaro registracijos mokestis – 4 EUR.
DĖMESIO! Neatvykus į renginį TALES FROM THE LOOP: The Roleplaying Game vakaro registracijos mokestis – negrąžinamas (registracija gali būti perkelta į kitą datą).

Renginio data – spalio 29 d., ketvirtadienis;
Renkamės nuo 18:30;
Žaisti pradedame – 19:00;
Renginio trukmė – apie 2-3  val.

Dalyvių skaičius – RIBOTAS!

DĖMESIO! Renginys vyks nepaprastosios padėties metu. Vadovaujantis šiuo metu galiojančiais Lietuvos vyriausybės nutarimais ir rekomendacijomis, renginyje bus laikomasi žmonių srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitų būtinų visuomenės sveikatos saugos, higienos bei asmens apsaugos priemonių naudojimo sąlygų.
Reikalavimai gali keistis.

Taip pat, kviečiame prisijungti prie Rikio RPG grupės Facebooke, kur galėsite sekti ir dalintis ne tik TALES FROM THE LOOP: The Roleplaying Game ar DUNGEONS & DRAGONS, bet ir kitų vaidmenų žaidimų naujienomis:
https://www.facebook.com/groups/2189976131222737/

Bilietai

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Bilietai are no longer available

Parašyti komentarą

Title