renginiai kraunami
Šis renginys jau įvyko.
RIKIO klubas kviečia jus į vaidmenų žaidimo TALES FROM THE LOOP vakarus naujokams (ir ne tik…). TALES FROM THE LOOP – tai garsiųjų Simon Stålenhag retro-futuristinių iliustracijų įkvėptas vaidmenų žaidimas, kuriame persimaišo įdomios mokslinės fantastikos idėjos ir 80-90-ųjų vizualika. Neseniai TALES FROM THE LOOP sulaukė TV ekranizacijos Amazon Prime platformoje, kuri sulaukė puikių atsiliepimų ir jau ruošiamasi antrajam sezonui.
Išmėginkite TALES FROM THE LOOP RPG Rikyje, tapkite vaiku ar paaugliu tais laikais, kai valdė bananiniai džinsai, turkiški megztiniai bei MTV žvaigždės su keistomis šukuosenomis ir susidurkite su keistais reiškiniais, kurie net “Stranger Things” siužetus pavers tik žiedeliais.
TALES FROM THE LOOP RPG naujokų vakarai vyks birželio ir liepos mėnesiais (su sąlyga, jog susirinks pakankamas dalyvių skaičius).
Kviečiame registruotis ir rezervuoti vietas e-paštu: support@rikis.lt;
(norint dalyvauti renginyje bus reikalingas žalias GALIMYBIŲ PASAS)
TALES FROM THE LOOP RPG naujokų vakarus veda: meistras Simas Danauskas (GM – Game Master).
Ar reikia kažką žinoti ir išmanyti apie TALES FROM THE LOOP ar apskritai apie vaidmenų žaidimus?
Visiškai ne!!! Atsineškite tik žingeidumo ir entuziazmo, o mes pasiūlysime Jums pasinerti kartu į keistenybių pilną pasaulį.
TALES FROM THE LOOP RPG vakaro dalyvio mokestis – 4 EUR.
DĖMESIO! Neatvykus į renginį TALES FROM THE LOOP RPG naujokų vakaro dalyvio mokestis – negrąžinamas (registracija gali būti perkelta į kitą datą).
Renkamės nuo 18:30;
Žaisti pradedame – 19:00;
Renginio trukmė – apie 3 val.
Dalyvių skaičius – RIBOTAS!
(viena sesija talpina 2-4 dalyvius).
DĖMESIO! Renginys vyks nepaprastosios padėties metu. Vadovaujantis šiuo metu galiojančiais Lietuvos vyriausybės nutarimais ir rekomendacijomis, renginyje bus naudojamas GALIMYBIŲ PASAS bei laikymąsis būtinų visuomenės sveikatos saugos, higienos bei asmens apsaugos priemonių naudojimo sąlygų.
Reikalavimai gali keistis

Parašyti komentarą

Go to Top