renginiai kraunami
Šis renginys jau įvyko.

RIKIS skelbia naujieną ir kviečia jus į vaidmenų žaidimo PATHFINDER vakarus naujokams. PATHFINDER – tai viena populiariausių maginės fantastikos RPG sistemų pasaulyje po DUNGEONS & DRAGONS. Išmėginkite šią garsią alternatyvą “Požemiams ir drakonams”!

PATHFINDER Roleplaying Game (2nd Edition) vakarai naujokams vyks penktadieniais, liepos mėn. 31 d. bei rugpjūčio mėn. 7 d. ir 14 d. (su sąlyga, jog susirinks pakankamas dalyvių skaičius).
Kviečiame registruotis!

PATHFINDER Roleplaying Game (2nd Edition) vakarus veda patyręs RPG meistras Tomas Mazeiko (GM – Game Master).
Ar reikia kažką žinoti ir išmanyti apie PATHFINDER ar apskritai apie vaidmenų žaidimus? Visiškai ne! Atsineškite tik žingeidumo ir entuziazmo, o mes pasiūlysime dozę geros nuotaikos.

PATHFINDER vakaro registracijos mokestis – 4 EUR.
DĖMESIO! Neatvykus į renginį PATHFINDER vakaro registracijos mokestis – negrąžinamas (registracija gali būti perkelta į kitą datą).

Renginio data:
Liepos mėn. 31 d.

Renkamės nuo 17:00;
Žaisti pradedame – 17:30;
Renginio trukmė – 3 – 3.5 val.

Dalyvių skaičius – RIBOTAS!

DĖMESIO! Renginys vyks nepaprastosios padėties metu. Vadovaujantis šiuo metu galiojančiais Lietuvos vyriausybės nutarimais ir rekomendacijomis, renginyje bus laikomasi žmonių srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitų būtinų visuomenės sveikatos saugos, higienos bei asmens apsaugos priemonių naudojimo sąlygų.
Reikalavimai gali keistis.

Informacija apie PATHFINDER naujokų vakarus Facebooke:
https://www.facebook.com/events/2882544341972837/

Taip pat, kviečiame prisijungti prie Rikio RPG grupės Facebooke, kur galėsite sekti ir dalintis ne tik PATHFINDER, bet ir kitų vaidmenų žaidimų naujienomis:
https://www.facebook.com/groups/2189976131222737/

Parašyti komentarą