renginiai kraunami
Šis renginys jau įvyko.
Magic: The Gathering Commander žaidėjams laikas grįžti prie savo ištakų ir žaisti taip, kaip anksčiau žaisdavo mūsų protėviai. Su didžiuliais monstrais ir drakonais. Taip, išskirtinė šio turnyro tema – dideli commanderiai, o tiksliau – legendiniai padarai, kurių galia (power) siekia bent septynetą (7).
 
Turnyro taisyklės paprastos:
 
1) Kaladžių stiprumas taikomas į 6-7 pagal CFB Magicfest kaladžių įvertinimų skalę.
 
2) Leidžiamos visos kortų kombinacijos, surenkančios neribotą maną, sukuriančios neribotą padarų kiekį arba kitaip laiminčios žaidimą.
 
3) Commanderiai privalo būti bent 1-os ar daugiau spalvų, nespalvoti commanderiai (tokie kaip Eldrazi’ų titanai) nėra leidžiami.
 
4) Nerekomenduojama naudotis iš anksto sukurtomis arba asmeninėmis kaladėmis. Šio renginio tema yra skirta paskatinti žaidėjų kaladės konstravimo kūrybiškumą. Už kurybiškas kalades galėsite gauti papildomų prizų.
 
Dalyvio mokestis – 4 EUR.
Renginio data – 2020 m. rugsėjo 27 d. (sekmadienis).
 
Prizų dalinimo struktūra išliks panaši, kaip ir visų sekmadieninių Commander turnyrų. Laiko limitas vienam raundui – 1,5 valandos. Jeigu žaidėjų susirinks pakankamai, kad galėsime žaisti prie 5 stalų, laikas bus pratęsiamas iki 2 valandų.
 
Daugiau informacijos Vilniaus Commander discord serveryje:
https://discord.gg/e2RTsq

Bilietai

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Bilietai are not yet available

Parašyti komentarą