renginiai kraunami
Šis renginys jau įvyko.

RIKIS tęsia naujo formato RPG vakarus – one-shot vakarus (vieno vakaro nuotykis).
Šį kartą DM (Dungeon Master) Aleksandr Mchitarian (a.k.a. Alejandro) pristato autorinį DUNGEONS & DRAGONS scenarijų “Snaudžiančio slėnio legenda”.

Štai kaip Alejandro apibūdina savo sukurtą istoriją:

“Smalsūs keliautojai,
Šis nuotykis nuneš jus į niūrų, tamsiomis legendomis apipintą slėnį, kurio viduryje stūkso senasis Terio kaimelis. Kaimelį supa daugybė paslapčių – aplink augantys senoviniai miškai po savo šakomis slepia demonus, vaiduoklius, šešėlių pabaisas ir kitus šiurpulį varančius gyvius. Kaimelio gyventojai – keisti ir prietaringi, jie niekada nebuvo draugiški prašalaičiams, o artėjanti vėlių naktis tik dar labiau sustiprina  nepasitikėjimą ir nesantaiką. Ir kaip elgtis tokiomis sąlygomis?

Atrodo laukia eilinis darbas – pagauti siautėjantį nusikaltėlį, tačiau kiekviena istorija turi savo kabliuką ir galbūt vadinamasis nusikaltėlis nėra paprastas mirtingasis? Tą teks išsiaiškinti jums, jei tik pavyks išgyventi slegiančioje slėnio atmosferoje ir susitarti su jo gyventojais.”

Istorija iš dalies paremta tikraisiais įvykiais ir populiaria Vašingtono Irvingo apysaka.

Dungeons & Dragons “Snaudžiančio slėnio legenda” registracijos mokestis – 7 EUR.
DĖMESIO! Neatvykus į renginį registracijos mokestis – negrąžinamas.

Renginio data – spalio 30 d., penktadienis;
Šis žaidimas vyks RIKIO Halloween šventės – siaubo stalo žaidimų vakarų rėmuose.
Renkamės nuo 18:00;
Žaisti pradedame – 18:30;
Renginio trukmė – apie 4-5 val.
Dalyvių skaičius – RIBOTAS! Daugiausiai – 5 žaidėjai (galima tartis su meistru dėl personažų sukūrimo).
Dalyvių amžiaus cenzas – N-16.

DĖMESIO! Renginys vyks nepaprastosios padėties metu. Vadovaujantis šiuo metu galiojančiais Lietuvos vyriausybės nutarimais ir rekomendacijomis, renginyje bus laikomasi žmonių srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitų būtinų visuomenės sveikatos saugos, higienos bei asmens apsaugos priemonių naudojimo sąlygų.|

DĖMESIO! Covid-19 situacijai Lietuvoje aštrėjant, renginiai gali būti perkelti ir jų datos gali keistis.

DĖMESIO! Atsižvelgiant į LR Vyriausybės potvarkį, nuo spalio 26 d. turės būti registruojama visų RIKIO klubo lankytojų kontaktinė informacija.

DĖMESIO! Dar kartą primename, kad nosį ir burną dengiančios veido kaukės privalomos visuose RIKIO klubo patalpose vykstančiuose renginiuose.

Reikalavimai gali keistis.

 

Bilietai

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Bilietai are no longer available

Parašyti komentarą

Title