renginiai kraunami
Šis renginys jau įvyko.

DUNGEONS & DRAGONS naujokų vakarams – jau du metai! Šis jubiliejus sukako karantino metu, tad karantinui pasibaigus su džiaugsmu pranešame – DUNGEONS & DRAGONS vakarai naujokams sugrįžta! Labai ačiū visiems, kurie nuėjo šitą kelionę su mumis, patyrė neįtikėtinus nuotykius, džiaugėsi smagiais įspūdžiais ir prisidėjo prie atviros ir draugiškos D&D bendruomenės kūrimo.
Šie dveji metai buvo nuostabūs. Pakartokime!

Atnaujinti DUNGEONS & DRAGONS vakarai naujokams vyks kiekvieną liepos mėnesio antradienį ir trečiadienį (su sąlyga, jog susirinks pakankamas dalyvių skaičius). Kviečiame registruotis!

DUNGEONS & DRAGONS vakarus veda patyrę D&D meistrai (DM – Dungeon Master).
Ar reikia kažką žinoti ir išmanyti apie DUNGEONS & DRAGONS ar apskritai apie vaidmenų žaidimus? Visiškai ne! Atsineškite tik žingeidumo ir entuziazmo, o mes pasiūlysime dozę geros nuotaikos.

DUNGEONS & DRAGONS vakaro registracijos mokestis – 4 EUR.
DĖMESIO! Neatvykus į renginį DUNGEONS & DRAGONS vakaro registracijos mokestis – negrąžinamas (registracija gali būti perkelta į kitą datą).

Renginio data – kiekvienas liepos mėn. antradienis ir trečiadienis (su sąlyga, jog susirinks pakankamas dalyvių skaičius);
Renkamės nuo 18:30;
Žaisti pradedame – 19:00;
Renginio trukmė – 3 – 3.5 val.

Dalyvių skaičius – RIBOTAS!

DĖMESIO! Renginys vyks nepaprastosios padėties metu. Vadovaujantis šiuo metu galiojančiais Lietuvos vyriausybės nutarimais ir rekomendacijomis, renginyje bus laikomasi žmonių srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitų būtinų visuomenės sveikatos saugos, higienos bei asmens apsaugos priemonių naudojimo sąlygų.
Reikalavimai gali keistis.

Informacija apie  liepos mėn. DUNGEONS & DRAGONS naujokų vakarus Facebooke:

https://www.facebook.com/events/664189007644137/

Taip pat, kviečiame prisijungti prie Rikio RPG grupės Facebooke, kur galėsite sekti ir dalintis ne tik DUNGEONS & DRAGONS, bet ir kitų vaidmenų žaidimų naujienomis:
https://www.facebook.com/groups/2189976131222737/

Parašyti komentarą

Go to Top