renginiai kraunami
Šis renginys jau įvyko.

Po beveik metų pertraukos į RIKĮ sugrįžta DUNGEONS & DRAGONS vakarai naujokams. Spalio mėn. pirmadieniais ir antradieniais (su sąlyga, jog susirinks pakankamas dalyvių skaičius).
Kviečiame registruotis!

DUNGEONS & DRAGONS vakarus veda patyrę D&D meistrai (DM – Dungeon Master).
Ar reikia kažką žinoti ir išmanyti apie DUNGEONS & DRAGONS ar apskritai apie vaidmenų žaidimus? Visiškai ne! Atsineškite tik žingeidumo ir entuziazmo, o mes pasiūlysime dozę geros nuotaikos.

DUNGEONS & DRAGONS vakaro registracijos mokestis – 6 EUR.
DĖMESIO! Neatvykus į renginį DUNGEONS & DRAGONS vakaro registracijos mokestis – negrąžinamas (registracija gali būti perkelta į kitą datą).

Renginio data – spalio 11 d., pirmadienis;
Renkamės nuo 18:30;
Žaisti pradedame – 19:00;
Renginio trukmė – 3 – 3.5 val.

Dalyvių skaičius – RIBOTAS!

DĖMESIO! Renginys vyks nepaprastosios padėties metu. Vadovaujantis šiuo metu galiojančiais Lietuvos vyriausybės nutarimais ir rekomendacijomis, renginyje bus naudojamas Galimybių pasas (gpasas.lt) ir bus laikomąsi būtinų visuomenės sveikatos saugos, higienos bei asmens apsaugos priemonių naudojimo sąlygų.

Bilietai

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Bilietai are no longer available

Parašyti komentarą

Title