renginiai kraunami

Po beveik metų pertraukos į RIKĮ sugrįžta DUNGEONS & DRAGONS vakarai naujokams. Kiekvieną rugsėjo pirmadienį ir antradienį (su sąlyga, jog susirinks pakankamas dalyvių skaičius).
Kviečiame registruotis!

DUNGEONS & DRAGONS vakarus veda patyrę D&D meistrai (DM – Dungeon Master).
Ar reikia kažką žinoti ir išmanyti apie DUNGEONS & DRAGONS ar apskritai apie vaidmenų žaidimus? Visiškai ne! Atsineškite tik žingeidumo ir entuziazmo, o mes pasiūlysime dozę geros nuotaikos.

DUNGEONS & DRAGONS vakaro registracijos mokestis – 6 EUR.
DĖMESIO! Neatvykus į renginį DUNGEONS & DRAGONS vakaro registracijos mokestis – negrąžinamas (registracija gali būti perkelta į kitą datą).

Renginio data – rugsėjo 28 d., antradienis;
Renkamės nuo 18:30;
Žaisti pradedame – 19:00;
Renginio trukmė – 3 – 3.5 val.

Dalyvių skaičius – RIBOTAS!

DĖMESIO! Renginys vyks nepaprastosios padėties metu. Vadovaujantis šiuo metu galiojančiais Lietuvos vyriausybės nutarimais ir rekomendacijomis, renginyje bus naudojamas Galimybių pasas (gpasas.lt) ir bus laikomąsi būtinų visuomenės sveikatos saugos, higienos bei asmens apsaugos priemonių naudojimo sąlygų.

Bilietai

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
DnD vakaras 09 28
6.00
0 liko
Išparduota

Parašyti komentarą