renginiai kraunami
Šis renginys jau įvyko.

RIKIS skelbia naujieną ir kviečia jus į vaidmenų žaidimo CALL OF CTHULHU vakarus naujokams. CALL OF CTHULHU – tai viena populiariausių ir seniausių RPG sistemų pasaulyje, įkvėpta siaubo literatūros klasiko H.P. Lovecraft kūrybos. Visai neseniai šis vaidmenų žaidimas sulaukė jau 7-ojo leidimo. Išmėginkite garsųjį RPG žaidimą ir patirkite šiurpą keliančius nuotykius!

CALL OF CTHULHU vakarai naujokams vyks rugpjūčio-rugsėjo mėn. ketvirtadieniais (su sąlyga, jog susirinks pakankamas dalyvių skaičius).
Kviečiame registruotis!

CALL OF CTHULHU vakarus veda patyręs RPG meistras Gediminas Auškalnis (GM – Game Master).
Ar reikia kažką žinoti ir išmanyti apie CALL OF CTHULHU ar apskritai apie vaidmenų žaidimus? Visiškai ne! Atsineškite tik žingeidumo ir entuziazmo, o mes pasiūlysime dozę geros nuotaikos.

CALL OF CTHULHU vakaro registracijos mokestis – 4 EUR.
DĖMESIO! Neatvykus į renginį CALL OF CTHULHU vakaro registracijos mokestis – negrąžinamas (registracija gali būti perkelta į kitą datą).

Renginio data – rugsėjo 17 d., ketvirtadienis;
Renkamės nuo 18:30;
Žaisti pradedame – 19:00;
Renginio trukmė – 3 – 3.5 val.

Dalyvių skaičius – RIBOTAS!

DĖMESIO! Renginys vyks nepaprastosios padėties metu. Vadovaujantis šiuo metu galiojančiais Lietuvos vyriausybės nutarimais ir rekomendacijomis, renginyje bus laikomasi žmonių srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitų būtinų visuomenės sveikatos saugos, higienos bei asmens apsaugos priemonių naudojimo sąlygų.
Reikalavimai gali keistis.

Taip pat, kviečiame prisijungti prie Rikio RPG grupės Facebooke, kur galėsite sekti ir dalintis ne tik CALL OF CTHULHU ar DUNGEONS & DRAGONS, bet ir kitų vaidmenų žaidimų naujienomis:
https://www.facebook.com/groups/2189976131222737/

Parašyti komentarą