renginiai kraunami
Šis renginys jau įvyko.

RIKIS skelbia naujieną ir kviečia jus į vaidmenų žaidimo ALIEN: The Roleplaying Game vakarus naujokams (ir ne tik…). Kas yra ALIEN (“Svetimas”) turbūt niekam nereikia pristatinėti. Sinematinis vaidmenų žaidimas ALIEN: The Roleplaying Game ir buvo sukurtas pagal bene garsiausių mokslinės fantastikos siaubo filmų seriją. Išmėginkite garsųjį RPG žaidimą ir patirkite kraują stingdančius nuotykius nesvetingose Visatos erdvėse!

ALIEN: The Roleplaying Game vakarai vyks rugsėjo-spalio mėn. pirmadieniais (su sąlyga, jog susirinks pakankamas dalyvių skaičius).
Kviečiame registruotis!

ALIEN: The Roleplaying Game vakarus veda patyręs RPG meistras Saulius Lukošius (GM – Game Master).
Ar reikia kažką žinoti ir išmanyti apie ALIEN: The Roleplaying Game ar apskritai apie vaidmenų žaidimus? Visiškai ne! Atsineškite tik žingeidumo ir entuziazmo, o mes pasiūlysime dozę geros nuotaikos.

ALIEN: The Roleplaying Game vakaro registracijos mokestis – 4 EUR.
DĖMESIO! Neatvykus į renginį ALIEN: The Roleplaying Game vakaro registracijos mokestis – negrąžinamas (registracija gali būti perkelta į kitą datą).

Renginio data – spalio 12 d., pirmadienis;
Renkamės nuo 18:30;
Žaisti pradedame – 19:00;
Renginio trukmė – 3 – 3.5 val.

Dalyvių skaičius – RIBOTAS!

DĖMESIO! Renginys vyks nepaprastosios padėties metu. Vadovaujantis šiuo metu galiojančiais Lietuvos vyriausybės nutarimais ir rekomendacijomis, renginyje bus laikomasi žmonių srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitų būtinų visuomenės sveikatos saugos, higienos bei asmens apsaugos priemonių naudojimo sąlygų.
Reikalavimai gali keistis.

Taip pat, kviečiame prisijungti prie Rikio RPG grupės Facebooke, kur galėsite sekti ir dalintis ne tik ALIEN: The Roleplaying Game ar DUNGEONS & DRAGONS, bet ir kitų vaidmenų žaidimų naujienomis:
https://www.facebook.com/groups/2189976131222737/

Bilietai

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Bilietai are no longer available

Parašyti komentarą