Raptor

32.00

Turime

Taktinis stalo žaidimas RAPTOR – įtempto siužeto veiksmo trileris dviems žaidėjams. Mokslininkų grupė turi neutralizuoti dinozauro patelę ir sugaudyti jos jauniklius, kol šie nepaspruko tankmėn.

Turime

Norite gauti nuolaidą? Tapkite nariu! Rikio klubo kortelė!
Produkto kodas: 3760146640382 Kategorijos: , , Žyma:

Aprašymas

Stalo žaidimas RAPTOR

RAPTOR – tai įtemptas asimetrinis trileris, kuriame jūsų laukia atkakli tyrinėtojų ir dinozauro akistata. Puikūs komponentai, modulinė lenta, daug veiksmo, blefavimo bei gudravimo, šiek tiek dedukcijos ir 100% aukštos įtampos RAPTOR peržaidžiamumą pakelia į aukštumas.
RAPTOR – grynai taktinis stalo žaidimas. Situacija ant lentos gali keistis akimirksniu, todėl ilgalaikes strategijas čia formuoti sudėtinga. Žaidimas sužydi visomis spalvomis, kuomet tenka adaptuotis, prisitaikyti prie susidariusios situacijos ir išnaudoti pasitaikiusias auksines progas. Kas laimės šitą nervų karą? Ar pavyks dinozauro patelei išgelbėti ir išvesti savo jauniklius į miško tankmę? Ar visgi mokslininkai neutralizuos raptorę ir sugaudys dinozauriukus? Viskas priklausys tik nuo jūsų ir jūsų oponento.

Papildoma informacija

Žaidėjų skaičius

Žaidimo trukmė

Žaidimo kalba

Apdovanojimai

2016 International Gamers Award – General Strategy: Two-players Nominee 2015 Golden Geek Best 2-Player Board Game Nominee

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Raptor”