Piratų nuotykiai ir Šešėlių salyno prakeiksmas (Pirate Adventures and Curse of the Shadow Isles) – DUNGEONS & DRAGONS kampanija

46.00

Turime

RIKIS, drauge su vienais profesionaliausių RPG meistrų (DM) Lietuvoje, pradeda jau 4-ąjį mini-kampanijų sezoną. Patyręs ir charizmatiškas D&D meistras Tadas Botyrius pristatys jums  jaudinančią, mini-serialą primenančią istoriją, kuri truks daugiau nei du mėnesius. Ši kampanija truks kiek ilgiau, nei įprasta.

Turime

Norite gauti nuolaidą? Tapkite nariu! Rikio klubo kortelė!
Produkto kodas: RPGSEASON4DND02 Kategorijos: , Žyma:

Aprašymas

RIKIS, drauge su vienais profesionaliausių RPG meistrų (DM) Lietuvoje, pradeda jau 4-ąjį mini-kampanijų sezoną. Patyręs ir charizmatiškas D&D meistras Tadas Botyrius pristatys jums  jaudinančią, mini-serialą primenančią istoriją, kuri truks daugiau nei du mėnesius. Ši kampanija truks kiek ilgiau, nei įprasta.

Praūžus “kerų marui” (spell plaque), tolimuose rytuose, vandenyne prie Kara Tur žemyno krantų iškilo salynas, apdovanotas magiškomis galiomis ir neišpasakytais gamtinių išteklių turtais. Vos per 140 metų salas užplūdo atėjūnai iš viso Torilo, paversdami salyną pagrindiniu prekybos centru. Tačiau, didžiuliai “Amn” prekybos laivai, plukdantys brangius krovinius, priviliojo piratus, kurie tapo didžiausiu siaubu salų gyventojams.

Žaidime bus galima naudoti naujas subklases ir taisykles šaunamiesiems ginklams, kurios buvo pristatytos “Dark Tides of Bilgewater” leidinyje, taip pat taisykles iš UNEARTHED ARCANA ir kitų D&D 5th Edition leidinių. ^ios kampanijos metu bus pristatyta nauja jūrų mūšių ir laivų vadybos sistema, kuri leis pajusti karines taktikos bei strategijos skonį.

Jūsų laukia viena į kitą (tartum skirtingi pasauliai) nepanašios salos su savais netikėtumais ir iššūkiais. Jeigu žavitės istoriniu “Age of Sail” laikotarpiu, laivų mūšiais, neatrastų vietų tyrinėjimais ir, be abejo, sūriu vandeniu bei krauju patvinusiomis socialinėmis intrigomis, šis nuotykis – kaip tik  jums.”

Žaidimo vedėjas – Tadas Botyrius;
Character level – 4.

Galite nurodyti jums patogius laikus ir nurodykite juos užsakymo komentarų laukelyje. Galbūt žaidimo vedėjas atsižvelgs į jūsų pateiktą informaciją. Kilus klausimams, rašykite mums el.pašto adresu rikis@rikis.lt.

– Amžiaus cenzas – N-16;
– Kampanija vyks susirinkus draugijai – 3-4 žaidėjų grupei;
– Kampaniją sudarys 8-10 sesijų bei nulinė sesija, kurios metu žaidėjai galės susikurti savo personažus;
– Kampanija vyks kiekvieną savaitę ir kiekvienos savaitės tą pačią dieną, visiems žaidėjams ir DMui patogiu laiku. Be abejo, iškilus nenumatytom aplinkybėm RIKIS ir DMas pasilieka teisę koreguoti kampanijos grafiką, atsižvelgiant į žaidėjų galimybes;
– Vienam ar keliems žaidėjams iškilus nesklandumams dėl laiko, grafikas gali būti nežymiai koreguojamas;
– Kampanijos kainai galioja RIKIO klubo nario kortelės nuolaida;
– Anksčiausia galima kampanijos pradžios (nulinės sesijos) data – spalio 5 d.

RIKIS garantuoja jums ne tik įtraukiančią ir kokybišką pramogą, bet ir visiems žaidėjams patogų laiką (jeigu reikia – iki pat vėlumos), jaukią ir patogią aplinką, visą reikalingą inventorių bei, reikalui esant, maloniam žaidimui reikalingą privatumą.

Ar reikia kažką žinoti ir išmanyti apie DUNGEONS & DRAGONS ar apskritai apie vaidmenų žaidimus? Ar reikia turėti patirties? Visiškai ne! Atsineškite tik žingeidumo ir entuziazmo, o mes pasiūlysime dozę geros nuotaikos.

DĖMESIO! Renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias veido kaukes.

*Iliustracijai panaudotas piešinys yra asociatyvus ir neturi nieko bendro su numatomu kampanijos siužetu.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Piratų nuotykiai ir Šešėlių salyno prakeiksmas (Pirate Adventures and Curse of the Shadow Isles) – DUNGEONS & DRAGONS kampanija”

Go to Top