Naujas kraujas, seni dievai (New Blood, Old Gods) – VAMPIRE: THE MASQUERADE kampanija

39.00

Turime

RIKIS, drauge su vienais profesionaliausių RPG meistrų (GM) Lietuvoje, pradeda jau 4-ąjį mini-kampanijų sezoną. Patyręs ir charizmatiškas VAMPIRE: THE MASQUERADE meistras Ignas Bingelis pristatys jums  jaudinančią, mini-serialą primenančią istoriją, kuri truks nepilnus du mėnesius.

Turime

Norite gauti nuolaidą? Tapkite nariu! Rikio klubo kortelė!
Produkto kodas: RPGSEASON4VTM Kategorijos: , Žyma:

Aprašymas

RIKIS, drauge su vienais profesionaliausių RPG meistrų (GM) Lietuvoje, pradeda jau 4-ąjį mini-kampanijų sezoną. Patyręs ir charizmatiškas VAMPIRE: THE MASQUERADE meistras Ignas Bingelis pristatys jums  jaudinančią, mini-serialą primenančią istoriją, kuri truks nepilnus du mėnesius.

Leafmoro miestas yra kaip bet koks kitas – dienos metu jo gyventojai dirba, myli, gyvena savo gyvenimus. Tačiau jūs esate keletas iš nedaugelio, kurie gerai žino, koks gyvenimas verda mieste nusileidus saulei. Jūs – kraujo pančiais surakinti mirtingieji, vienaip ar kitaip patekę į vieno iš Leafmoro miesto vampyrų tarnybą. Vieną naktį jums buvo paskirta neįprastai paprasta užduotis – nugabenti krovinį į už miesto esantį savartyną. Už šį darbą kai kuriems iš jūsų buvo pažadėta (arba pagrasinta) galimybe prisijungti prie miesto kraugerių gretų. Tačiau jūs žinot, kad jūsų užduotys niekuomet nebūna tokios paprastos, ypač tuomet, kai ant jūsų krovinio yra išdegintas keistas simbolis…

The town of Leafmore is like any other – during the day it’s occupants work, love and live their lives. You are part of the few that know just what sort of nightlife this city has. You are ghouls – mortals, locked by bonds of blood into service to one of Leafmore’s vampires. One night you receive an unusually simple task – deliver a package to the garbage dump outside of town. Some of you have been promised (or threatened with) the opportunity to join the ranks of the city’s bloodsuckers for this task. But you all know that your jobs are never this simple, especially when your deliveries are branded with strange symbols…

Žaidimo vedėjas – Ignas Bingelis.

Galite nurodyti jums patogius laikus ir nurodykite juos užsakymo komentarų laukelyje. Galbūt žaidimo vedėjas atsižvelgs į jūsų pateiktą informaciją. Kilus klausimams, rašykite mums el.pašto adresu rikis@rikis.lt.

– Amžiaus cenzas – N-16;
– Kampanija vyks susirinkus draugijai – 4-5 žaidėjų grupei;
– Kampaniją sudarys 5-6 sesijos bei nulinė sesija, kurios metu žaidėjai galės susikurti savo personažus;
– Kampanija vyks kiekvieną savaitę ir kiekvienos savaitės tą pačią dieną, visiems žaidėjams ir GMui patogiu laiku. Be abejo, iškilus nenumatytom aplinkybėm RIKIS ir GMas pasilieka teisę koreguoti kampanijos grafiką, atsižvelgiant į žaidėjų galimybes;
– Vienam ar keliems žaidėjams iškilus nesklandumams dėl laiko, grafikas gali būti nežymiai koreguojamas;
– Kampanijos kainai galioja RIKIO klubo nario kortelės nuolaida;
– Anksčiausia galima kampanijos pradžios (nulinės sesijos) data – spalio 5 d.

RIKIS garantuoja jums ne tik įtraukiančią ir kokybišką pramogą, bet ir visiems žaidėjams patogų laiką (jeigu reikia – iki pat vėlumos), jaukią ir patogią aplinką, visą reikalingą inventorių bei, reikalui esant, maloniam žaidimui reikalingą privatumą.

Ar reikia kažką žinoti ir išmanyti apie VAMPIRE: THE MASQUERADE ar apskritai apie vaidmenų žaidimus? Ar reikia turėti patirties? Visiškai ne! Atsineškite tik žingeidumo ir entuziazmo, o mes pasiūlysime dozę geros nuotaikos.DĖMESIO! Renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias veido kaukes.

*Iliustracijai panaudotas piešinys yra asociatyvus ir neturi nieko bendro su numatomu kampanijos siužetu.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Naujas kraujas, seni dievai (New Blood, Old Gods) – VAMPIRE: THE MASQUERADE kampanija”

Go to Top