Cirkas, cirkas, cirkas! Abejingų jam, turbūt, nėra, o jei ir yra, tai labai mažai ir jie visi tyliai slepia šį savo abejingumą. Abejingų nebus ir tarp išbandžiusiųjų naująjį Matagot leidėjų kūrinį MEEPLE CIRCUS. Šiame žaidime strategijos ir reakcijos elementai persipina ir pažeria žaidėjams ypač smagių patirčių. Na, o speciali nemokama mobilioji programėlė pasirūpins reikiama atmosfera – cirkišku garso takeliu – bei skaičiuos cirko pasirodymui skirtą laiką. Išbandę MEEPLE CIRCUS, nuoširdžiai kvatojasi tiek rimti suaugėliai, tiek ne tokie rimti mažieji žaidėjai. Nors tai idealus žaidimas šeimai, jis puikiai pagyvins bet kokios kompanijos stalo žaidimų vakarą ar tiesiog šiaip neįpareigojantį pasisėdėjimą.

Tad ilgai nelaukę dėstome savo pačių įspūdžius, žeriame RIKIO klubo narių atsiliepimus bei paties kūrėjo Cédric Millet komentarus!

 


Žaidimo eiga

Žaidimą sudaro trys raundai, kurių pradžioje kiekvienas išsirinksite savo cirkininkus. Akrobatai ir cirko gyvūnai – drambliai, arkliai, tigrai ar net cirko ruonis – pasirinkimas išties didžiulis. O gal į savo areną pavyks prisivilioti net tokius iškilius cirko artistus, kaip Žmogus, atsiprašome – Meeple’as – Tarzanas? Klounas? Sunkumų kilnotojas? Narsus žokėjas?

Žaidimas Meeple Circus

Subūrę savo trupę, parengsite savo pasirodymą, kurį įvertinsite pagal kortelėse nurodytas įvykdytas užduotis. Tai – įvairių meeple’ų kombinacijos, už kurias galite gauti tam tikrą kiekį taškų. Be to, minėti ypatingieji cirko artistai turi savo primadoniškų poreikių. Pavyzdžiui, Tarzanas turi būtinai įsitaisyti aukščiausiai ir dar užlipdamas išrėkti savo firminį šūkį A-uaa-uaa. Tigras negali liestis su jokiu akrobatu. Raitelis turi joti ant žirgo. Nesugebėsite patenkinti jų įgeidžių – balų nepelnysite.

Žaidimas Meeple Circus

Cirko pasirodymą kombinuosite grojant tikrai cirko muzikai, kurią pasileisite per MEEPLE CIRCUS mobiliąją programėlę. Be to, kad suteikia puikią atmosferą žaidimui, ji skaičiuoja ir laiką. Nustojus groti įrašui, baigiasi ir pasirodymui skirtas laikas. Metas šienauti taškus.

Paskutiniojo raundo metu jums teks paruošti patį pagrindinį pasirodymą, kuris įves ir papildomų juoką keliančių sąlygų. Įgyvendinę jas, pelnysite papildomų taškų. Pavyzdžiui, muzikos metu išgirdę plojimus, turite atsistoti, siųsti oro bučinius ir tris kartus pasakyti “Aš jus myliu!” O gal jūsų sąlyga reikalaus į pasirodymą įvedant akrobatą iškilmingai jį pristatyti vardu? O gal tiesiog manipuliuoti savo meeple’ais, nenaudojant nykščių? Bet kokiu atveju, bus linksma tiek jums, tiek žiūrovais tapusiems varžovams.

Stalo žaidimas Meeple Circus

Žaidimas patiks visiems, kurie mėgaujasi emocionaliais ir interaktyviais žaidimai, tačiau jis ras kelią ir į strateginių žaidimų fanų širdis, nes jame netrūksta ne tik juoką keliančių potyrių, bet ir strateginių sprendimų. Nuo to, kokius cirko artistus pasirinksite, priklausys ir visa kita jūsų cirko pasirodymo eiga.

Žaidimas universalus ir žaidėjų amžiaus atžvilgiu. Tai žaidimas, kur patirtis nėra svarbi, vienodai konkurencingi bus ir jaunesni, ir vyresni, ir patyrę asai, ir žaidimų naujokai.

 


Žaidėjų komentarai

Žaidimas Meeple Circus

Nekantriai žaidimo laukė ir RIKIO klubo nariai, o išbandę, negailėjo pagyrimų.

Žaidžiau n kartų įvairiose kompanijose. Labai patiko! Tai įtraukiantis ir reikalaujantis koncentracijos bei šiek tiek fantazijos žaidimas. – Vaidas Žemaitis

Žaidėme daugiausiai su vaikais. Labai greitai perprantamas žaidimas, o mobiliosios programėlės muzika prideda geros nuotaikos. Svarbiausia, žaisti ant nejudančio stalo, nes kyla daug nepasitenkinimo, kai netyčia sugriauni kito pasirodymą. – Alvis Kasteckas

 


Kūrėjo žodis

Žaidimas Meeple Circus

Na, o mums pavyko pakalbinti ir patį MEEPLE CIRCUS kūrėją Cédric Millet, kurio paklausėme, kas įkvėpė sukurti šį šaunų žaidimą!

Viskas prasidėjo nuo idėjos sukurti žaidimą, kur skirtingos meeple’ų spalvos reikštų skirtingus įgūdžių lygius. Pradedantieji būtų mėlyni, tuomet jie taptų geltoni, po to – oranžiniai, raudoni ir t. t.

Taigi, vieną vakarą aš nutariau pradėti. Pasiėmiau kelis spalvotus meeple’us, A4 formato popieriaus lapą, rašiklį ir pradėjau kurti… tačiau po keleto valandų man nepatiko nė viena kilusi mintis.

Įsipyliau atsigerti, atsisėdau ir pradėjau galvoti apie dalykus, nesusijusius su stalo žaidimais… ir tuomet suvokiau, kad mano rankos meeple’us dėlioja vieną ant kito. Eureka!

Štai taip gimsta genialūs žaidimai!

Gera žinia žaidimo fanams – jau paskelbtas žaidimo papildymas. O susigundžiusiems primename, kad MEEPLE CIRCUS galite įsigyti RIKYJE, Šv. Stepono g. 5, Vilnius, arba čia, iš karto – internetu.

 


Ekspertų nuomonė

Kviečiame pažiūrėti Dice Tower apžvalgą apie MEEPLE CIRCUS.