Mansions of Madness (2nd edition)

109.00 98.00

Turime

(1 pirkėjo atsiliepimas)

Stalo žaidimas MANSIONS OF MADNESS. Naujas leidimas – naujos galimybės. Per baugias paslaptis ir protu nesuvokiamus H.P.Lovecraft’o “Cthulhu” siaubus žaidėjų komandą ves app’sas.

Turime

Aprašymas

MANSIONS OF MADNESS: Second Edition – tai bendradarbiavimo žaidimas, kur siaubo ir paslapčių labirintais žaidėjus veda mobili programėlė. Šį stalo žaidimą gali žaisti iki 5 žaidėjų. Galėsite paslaptis minti ir vienas, jei nebus pernelyg baisu!

Žaidimo visata – ta pati, kaip ELDRITCH HORROR ar ELDER SIGN. Tegul išmanusis apps’as veda jus šiurpiomis Insmuto gatvelėmis ir vaiduoklių apsėstais Arkhamo namais – jums reikės ieškoti sudėtingų atsakymų ir sprendimų.

Aštuoni drąsūs tyrėjai pasirengę keturių scenarijų baimei ir paslaptims. Rinkdami ginklus, įrankius ir informaciją, spręsdami sudėtingus galvosūkius bei kovodami su monstrais, beprotyste ir mirtimi, kartu su jais sieksite pergalės. Atverkite duris ir užeikite į MANSIONS OF MADNESS. Prireiks daugiau nei išgyventi, kad nugalėtumėte piktąsias jėgas, terorizuojančias miestelį.


Ką rasite žaidimo MANSIONS OF MADNESS: Second Edition dėžėje galite pamatyti išpakavimo vaizdo įraše apačioje:


Oficialus stalo žaidimo MANSIONS OF MADNESS: Second Edition tinklalapis

Board Game Geek nuoroda

Papildoma informacija

Svoris 2.6 kg
Žaidėjų skaičius

Žaidimo trukmė

Žaidimo kalba

Sudėtingumo lygis

Žaidėjų amžius

1 atsiliepimas apie Mansions of Madness (2nd edition)

5,0
Based on 1 review
5 žvaigždutės
100%
4 žvaigždutės
0%
3 žvaigždutės
0%
2 žvaigždutės
0%
1 žvaigždutė
0%
 1. Marlyn Moron

  Kiekvieną vakarą, kai darbai ir namų ruoša pasibaigia bent pusvalandžiu anksčiau nei planuota, mes su drauge (o labiausiai ji) vienas kitą kalbiname sumesti kokio žaidimo partiją. Dažniausiai tai būdavo koks vakarėlių žaidimas – trumpas ir nesudėtingas. Tačiau kai įsileidome į savo namus H. P. Lovecraft pasaulio žaidimus – jie tapo „pirmu pasirinkimu“. Nors jie trunka gerokai ilgiau nei valandą ar dvi (priklausomai nuo žaidėjų skaičiaus) – tos valandos neprailgsta. Kiekvienas prisėdimas prie „Eldritch Horror“, būdavo vis kitoks ir kupinas naujų nuotykių, bet toks jau to žaidimo tipas – daugybė kintamųjų. Prieš perkant „Mansions of Madness“ abejojome: ganėtinai brangus, turi limituotą misijų skaičių. Taigi ar nebus taip kaip būna su daugeliu žaidimų, kurie turi misijas – pažaidi visas po kartą ir padedi į lentyną. Mūsų džiaugsmui (ir liūdesiui), kai kurios misijos sunkios ir jas tenka kartoti, bet su stalo žaidimu privaloma aplikacija kiekvieną kartą keičia tiek žemėlapio išdėstymą, tiek reikiamus atlikti veiksmus (bei tam atlikti reikiamus įrankius) išdėsto jame skirtingai. Aplikacija kartu ir neatskiria vieno žaidėjo kuris turėtų būti moderatoriumi ir žaisti už „lentą“ prieš visus kitus. Taigi kol vieni žaistų kiti nuobodžiautų. Nieko panašaus – šio žaidimo metu netenka nuobodžiauti niekam, nes visiems kartu reikia: tyrinėti žemėlapį, rinkti įkalčius, kovoti su monstrais, spręsti logines užduotis.
  O tiems, kurie mėgsta dažyti miniatiūras yra maloni staigmena – visos monstrų ir herojų figūrėlės, kurių yra virš trisdešimt yra nedažytos. Taigi galima susikurti savo monstrus ir personažus pačiam.
  Taigi susitikite su draugais 1930-jų žvarbų vakarą Insmuto apylinkėse, kad ištirtumėte vykstančius paranormalius reiškinius.

  12 žmonių iš 12 šis atsiliepimas buvo naudingas. O jums?
  Taip
  Ne
Parašyti atsiliepimą

Jums taip pat gali patikti…