Šventės – sunkus laikotarpis. Kasmet vis iš naujo tenka sukti galvą, ką padovanoti artimiems žmonėms, kad jie iš tiesų nudžiugtų. Galbūt jūsų pusbrolis, draugė, kaimynas ar bendradarbė žaidžia Magic: The Gathering (toliau: MTG)? O gal norite įtraukti brangų asmenį į šį neįtikėtinai smagų liūną? Tuomet šis dovanų gidas – kaip tik jums!

Surinkome geriausius pasiūlymus, kad jums būtų lengviau pradžiuginti MTG žaidėją. Atsižvelkite į tai, kiek laiko jūsų dovanos gavėjas jau žaidžia – galbūt pradedantysis, o gal jau be 5 minučių profesionalas, į savo dovanos biudžetą – šie aspektai jums padės greitai apsispręsti, ką pasirinkti.


Dovanos tiems, kuriuos norite supažindinti su MTG

Nusprendėte, kad atėjo laikas artimuosius supažindinti su mėgstamu žaidimu? Vietoje ilgų pasakojimų apie žaidimo mechanikas ir populiariausias kalades pasirinkite dovaną, kuri leis naujokams ištyrinėti MTG pasaulį patiems.

 mtg-1

„Planeswalker“ kaladė

Šie kortų rinkiniai puikiai tiks norintiems susipažinti su žaidimu, jo istorija bei veikėjais. Rinkiniuose rasite 60 kortų kaladę (viena iš kortų – reta, blizganti ir stiprų efektą turinti Planeswalker korta) ir du kortų papildymus (angl. booster). Kiekviename jų – po 15 skirtingų kortų, kurios pravers tobulinant savo pirmąją kaladę. Tai – bene geriausias pasirinkimas startui.

Šiuo metu galima įsigyti dviejų rūšių Planeswalker kalades: raudonos spalvos kaladę, kurios pagrindinė herojė – impulsyvi, entuziastinga ir ugnimi besisvaidanti Chandra ir žalios spalvos kaladę su gamtą mylinčia ir iš žemės jėgų besisemiančia elfe Nissa.

Pagalvokite – galbūt norėtumėte padovanoti iškart dvi skirtingas kalades (arba vieną nupirkti draugui, o kitą – sau), juk Magic: The Gathering – tai burtininkų dvikova! Puiki proga kartu turiningai praleisti vakarą ne tik prie vaišių stalo.

Įsigykite PLANESWALKER Nissa kaladę dabar

Įsigykite PLANESWALKER Chandra kaladę dabar


Dovanos jau patyrusiems žaidėjams

Jeigu planuojate nudžiuginti MTG žaidėją, jūsų akys turėtų krypti link šių gėrybių.

mtg-3

„Kaladesh“ dovanų dėžutė

Viską pasako užrašas ant šio rinkinio dėžutės: „Reikia dovanos?“ Puikus pasirinkimas MTG kolekcininkams ir žaidėjams, kuriame rasite per 800 kortų, penkis „Kaladesh“ kortų papildymus, dvidešimties basic žemių rinkinį, išskirtinę promo kortą (Chief of the Foundry), šešis nuostabiai išpieštus kortų skirtukus ir lipdukų rinkinį jiems individualizuoti.


mtg-5

„Kaladesh Bundle“

Šis rinkinys – geriausias pasirinkimas norintiems išbandyti naujausias MTG kalades. Jame rasite kortų, kurių prireiks norint susidėti populiariausio Standard formato kaladę. Čia rasite dešimt „Kaladesh“ kortų rinkinių, dėžutę kortoms, žaidėjo gidą, kuriame ir „Kaladesh“ enciklopedija, aštuoniasdešimties basic žemių rinkinį, žaidimo gidą norintiems išmokti žaisti ir spalvotą dvidešimties briaunų kauliuką, kuris puikiai tiks gyvybėms žymėti žaidimo metu.

Įsigykite KALADESH BUNDLE dabar


mtg-7

„Kaladesh“ booster box

Arba, žinoma, galite padovanoti savo brangiam žaidėjui visą dėžę kortų papildymo pakuočių (Booster box)! Joje – 36 pakuotės. Kiekvienoje jų – 15 skirtingų kortų, iš kurių viena bus reta arba itin reta. Taip pat yra ir galimybė vienoje iš pakuočių rasti itin retą blizgančią „Kaladesh invention“ kortą – išskirtinę žaidimo istorijos dalį. Tokios dėžės užteks net devyniems pirmadieniniams Draft formato turnyrams „Rikyje“! Arba galėsite atšvęsti Kalėdas vienu kartu išplėšdami net 36 mažas dovanėles – papildymo pakuotes. Kiekvienas MTG žaidėjas patvirtins, kaip smagu jas atplėšinėti!

Įsigykite KALADESH BOOSTER BOX dabar


Dovanos besidomintiems MTG istorija, daile, pasauliais ir veikėjais

mtg-8

„The Art of Magic: The Gathering – Innistrad“

Tikram MTG aistruoliui skirtame albume pasakojama šiurpiojo šmėklų, vampyrų ir vilkolakių pasaulio Innistrado istorija, kurioje dalyvauja šiame pasaulyje gyvenantys veikėjai. Knygoje rasite ne tik iš pamėgtų kortų žinomus piešinius, bet ir dailės kūrinius, kurių neišvysite niekur kitur. Tai puiki dovana tiems, kas domisi ne tik žaidimu, bet ir Magic: The Gathering pasauliu plačiąja prasme. Neprašausite – Innistradas iki šiol yra vienas mėgstamiausių šio žaidimo pasaulių! (Dėmesio: šią knygą reikėtų iš mūsų užsisakyti atskirai.)