Kiekvienas žaidimas žavi ne tik savo taisyklėmis ir iššūkiais, siekiant tikslo laimėti, bet ir savo istorija. Siūlome susipažinti su žaidimo Love Letter istorija. Ji išties romantiška ir intriguojanti.


Sargybinė apžiūrėjo Bartolomėjų nuo galvos iki kojų ir suraukė antakius: “Deja, princesė šiuo metu lankytojų nepriima. Kaip žinia, ji sielvartauja dėl motinos suėmimo.”

Love Letter Handmaid“Be abejo, – atsakė jaunasis kompozitorius užjaučiamai, – tačiau aš ne šiaip sau noriu ją aplankyti. Jos didenybė reikalauja mano pagalbos. Aš mokau ją dainuoti.”

“Princesė jau turi dainavimo mokytoją,” – atkirto moteris, pakeldama antakius.

“Esu tikra, Odete, kad jis tai žino,” – pasigirdo švelnus balsas koridoriaus, jungiančio rezidenciją ir rūmus, gale. Abu pašnekovai pasisuko ir pamatė Suzaną, vieną iš princesės Anetės tarnaičių. Ji artinosi.

“Mielasis kompozitorius norėjo pasakyti, kad Anetė reikalauja jo kūrinio savo pamokoms,” – jauna moteris nusišypsojo sargybinei, o Bartolomėjui pamerkė akį.

Love Letter PrincessPastarasis ištiesė į ritinį suvyniotą raštą. “Mano mieloji Suzana, būkite gera ir perduokite šias natas princesei,” – pasakė jis šypsodamasis ir švelniai nusilenkė.

Sargybinė paėmė iš jo ritinį, tačiau viduje kažkas sujudėjo. “Kas viduje?” – paklausė ji, pridėjusi ritinį prie ausies.

Žinoma, ne maža paukštelio figūrėlė, kurios taip patinka princesei, pagalvojo Bartolomėjus. “Plunksna ir rašalas, kuriais aš rašiau natas, jei mokytojas norėtų ką nors pataisyti. Aš visuomet pridedu prie naujų kūrinių.”

Suzana švelniai paėmė paketą iš įtariosios sargybinės. “Nagi, Odete, liaukis. Tai tik muzika, – pasakė ji žaismingai , – aš pasirūpinsiu, kad ji patektų tiesiai miledi į rankas.”


Love Letter istorija

[button style=”btn-primary” url=”https://www.rikis.lt/product/love-letter/” size=”” block=”false” target=”_self”] Įsigyti Love Letter [/button]