Nesvarbu, ar su vėjavaikiškais jūrų plėšikais pirmą sykį susidūrėte žiūrėdami „Lobių salą“, ar skrosdami Karibų bangas drauge su kapitonu Jack’u Spparow, laisvas tarsi vėjas ir nuotykių kupinas piratų gyvenimas dažnam palieka neišdildomą įspūdį. Vargu ar šiandien ryžtumėtės santaupas investuoti į „Juodajį Perlą“ ir leistis į kelionę jūromis, tačiau paragauti pirato duonos prie stalo žaidimo lentos tikrai galite.

Audros, jūros ir grobis. Tai viskas, ką reikią žinoti pradedant nuotykius stiliuje – piratai. Žaidimai piratų tematika, pasižymi nesudėtingomis sistemomis ir spalvingu apipavidalinimu, todėl yra puikus stalo žaidimo šeimai pasirinkimas. Tiesa, įvairovės čia tikrai netrūksta. Norėdami pajusti piratavimo dvasią, turėsite galimybę rinktis tarp kortų, kauliukų ir klasikinio tipo stalo žaidimų su lentomis. Piratų žaidimai skirti šeimai, tad prie lentos nenuobodžiaus nei pirmokėlis nei jo tėtis. Pristatome smagiausius RIKIO išbandytus žaidimus apie piratus.

Stalo žaidimas SEA OF CLOUDS

SEA OF CLOUDS

Žaidimą pradėsite kaip skraidančio piratų laivo kapitonas. Samdysite savo įgulą, kaupsite artefaktus ir romo atsargas ir, žinoma, puldinėsite priešininkų laivus, siekdami pasiglemžti jų sukauptą grobį.

Šis kortų žaidimas skirtas 2-4 žaidėjams, kuriems 10 ar daugiau metų. Žaidimas ganėtinai dinamiškas, tad jo partija vidutiniškai trunka 45 minutes arba 12-15 ėjimų. Dizainerio Theo Riviere sukurtas apipavidalinimas nukels žaidėjus į paslaptinga ir fantastinį debesyse buriuojančių piratų pasaulį.

Įsigykite stalo žaidimą SEA OF CLOUDS

Stalo žaidimas RATTLE, BATTLE, GRAB THE LOOT

RATTLE, BATTLE, GRAB THE LOOT

Šiame šeimai skirtame žaidime tarpusavyje suderinti kauliukų metimai ir kortų kombinacijos, tad žaidimas pasižymi ne tik dinamika bet ir galimybių įvairove. Žaidimo metu atakuosite pirklių laivus, siekdami užgrobti juose esančias gėrybes. Tuo pačiu, nuolat tobulinsite savo laivą, samdysitės naujus įgulos narius ir mokėsite duoklę piratų karaliui, siekdami jam įsiteikti ir sustiprinti savo reputaciją.

Žaidimas skirtas 2-5 žaidėjams, vyresniems nei 8 metai. RATTLE, BATTLE, GRAB THE LOOT partija trunka 45-60 minučių. Šį žaidimą iliustravo septynių menininkų komanda, tad jo apipavidalinimas ne tik spalvingas bet ir įvairus.

Įsigykite stalo žaidimą RATTLE, BATTLE, GRAB THE LOOT

Stalo žaidimas JAMAICA

JAMAICA

Šis žaidimas – tai piratų lenktynių ir plėšikavimo junginys. Pergalę čia pelnys tas, kuris šiuos du dalykus sugebės suderinti optimaliausiai. Žaidime gausu žaidėjų sąveikavimo tarpusavyje, tad partijos metu pravers ir diplomatiniai įgūdžiai.

Žaidimo veiksmui diriguoja legendinis kapitonas Henry Morganas, kuris šioje visatoje, kasmet organizuoja lenktynes tam, kad išsiaiškintų, kuris piratas yra greičiausias ir gudriausias iš visų. Lenktynių dalyviai plaukia aplink salą, pakeliui nepraleisdami galimybės pasipelnyti.

Žaidimas skirtas 2-6 žaidėjams nuo 8 metų amžiaus, o jo trukmė nuo 30 iki 60 minučių. Žaisite ant spalvingai ir išradingai apipavidalintos žaidimo lentos, į pagalbą pasitelkdami kortas ir figūrėles.

Įsigykite stalo žaidimą JAMAICA

Stalo žaidimas CELESTIA

CELESTIA

Šio žaidimo kūrėjai, siūlo jums pasinerti į piratavimo pasaulį danguje. Supratote teisingai, kaip ir SEA OF CLOUDS, taip ir CELESTIA žaidime valdysite skraidantį laivą. Šiame žaidime jums pateikta itin paprasta užduotis: norėdami laimėti privalote tapti kapitonu, apkeliavusiu daugiausiai miestų ir susikrovusiu didžiausią turtą. Žaisdami kaupsite pergalės taškus, o pergalė atiteks tam, kas pirmasis jų sukaups bent 50. Taigi nepamirškite skaičiuoti ne tik savo bet ir varžovo pasiekimus. CELESTIA visatoje jūs būsite ne piratai, o paprasti keliautojai, tačiau susidūrimų su šiais niekšeliais tikrai neišvengsite.

Žaidimas skirtas žaidėjams nuo 8 metų. Šio žaidimo partijos trukmė apie 30 minučių. Vienu metu pergalės gali siekti 2-6 žaidėjai.

Įsigykite stalo žaidimą CELESTIA

Stalo žaidimas DEAD MEN TELL NO TALES

DEAD MEN TELL NO TALES

Jei jums maga pasinerti į rimtesnius piratiškus nuotykius, rekomenduojame stalo žaidimą DEAD MEN TELL NO TALES. Jau vien pavadinimas sako, kad tai žaidimas vyresniems ir labiau patyrusiems žaidėjams, kurių negąsdina tikri piratų nuotykiai. Šiame bendradarbiavimo žaidime kartu su visa piratų laivo įgula užimate laivą ir siekiate… na, tiesiog išlikti ir nenukeliauti į dugną. Laikas bėga – ar jums pavyks?

Žaidimą gali žaisti 2-5 žaidėjai, rekomenduojamas nuo 13 metų amžiaus. Žaidimo partija trunka 60-75 minutes.

Įsigykite stalo žaidimą DEAD MEN TELL NO TALES