Kažkada viską pradėjusi nuo portalo, skirto miniatiūrų dažymo hobiui, ir nedidelės elektroninės parduotuvės, šiandien Cool Mini Or Not yra įtakinga stalo žaidimų leidybos kompanija, Kickstarter.com platformoje reguliariai uždirbanti milijonus ir galinti mesti iššūkį tokiems senbuviams kaip Fantasy Flight Games. Tokia įtakinga, kad gali organizuoti nuosavą konventą CMON Expo. Kaip tik toks vyko šį savaitgalį Atlantoje, kur Cool Mini Or Not be gausybės artėjančių šiemetinių relyzų pristatė ir keletą sneak peak’ų.

Didžiausiu konvento siurprizu tapo stalo žaidimo RICHARD THE LIONHEART pristatymas ir jo demo partijos! Kol kas apie šį leidinį nėra jokios informacijos, tačiau panašu, jog tai bus įspūdingai apipavidalintas stalo žaidimas didėlėje dėžėje su figūrėlėmis, kurio veiksmas vyks Ričardo Liūtaširdžio Viduramžių Anglijoje.

Richard Lionheart

Ne mažiau susidomėjimo sukėlė seminaras skirtas būsimam miniatiūrų žaidimui A SONG OF FIRE AND ICE: Tabletop Miniatiures Game pagal garsųjį “Game of Thrones”. Kol kas aišku, jog žaidimas vyks ant 4×4 pėdų lentos, bus naudojama D6 kauliukų sistema ir taktinių veiksmų kortos. Taip pat, publikai pirmą kartą gyvai buvo pristatytos prototipinės šio žaidimo figūrėlės.

A Song of Fire and Ice

RISING SUN stende demo partijas vedė pats stalo žaidimo autorius Ericas Langas. Visai neseniai jis tapo nuolatiniu Cool Mini Or Not komandos nariu. Tai turbūt vienas sėkmingiausių kompanijos “pirkinių”. Pastarieji keli metai ponui Langui buvo itin produktyvūs ir sėkmingi, jo darbų sąraše – ARCADIA QUEST, BLOOD RAGE, THE OTHERS: 7 SINS, BLOODBORNE: THE CARD GAME. O štai RISING SUN – vienas laukiamiausių 2017-ųjų metų žaidimų.

Eric Lang Rising Sun

Renginyje pristatytas ir kitas didelis Erico Lango kuriamas stalo žaidimas THE GODFATHER: CORLEONE’S EMPIRE. Visiškai naujas, savarankiškas žaidimas pagal garsiąją F. F. Copollos filmų trilogiją leis žaidėjams krimsti šešėlinio mafijos verslo ekonomikos, worker placement ir teritorinės hegemonijos mokslus.

Godfather

Be netrukus pasirodysiančių robotų kovų arenoje GEKIDO: BOT BATTLES ir turiniu itin turtingo “dungeon crawl’o” MASSIVE DARKNESS renginyje buvo demonstruojami ir išleidimo datos dar neturintys COUNCIL OF 4 bei LORENZO IL MAGNIFICO.

Massive_Darkness

Council of 4

Neliko pamiršti ir naujausi Cool Mini Or Not leidiniai – ETHNOS, UNFAIR, 75 GNOM’ STREET ir RUM & BONES: SECOND TIDE.

 

Asociatyvios nuotraukos: CoolMiniOrNot Facebook paskyra