Isle of Skye: From Chieftain to King

32.00

Neturime

(2 pirkėjų atsiliepimai)

Geriausias sudėtingas 2016-ųjų stalo žaidimas, “Kennerspiel des Jahres 2016” titulo laimėtojas. Ekonominis kortelių dėliojimo žaidimas.

Neturime

Jums pageidaujant, pranešime, kai tik prekė vėl atsiras.

Norite gauti nuolaidą? Tapkite nariu! Rikio klubo kortelė!

Aprašymas

Aprašymas ruošiamas

Papildoma informacija

Žaidėjų skaičius

Žaidimo trukmė

Žaidimo kalba

Apdovanojimai

2016 Kennerspiel des Jahres Winner 2016 Kennerspiel des Jahres Nominee 2015 Golden Geek Board Game of the Year Nominee 2015 Golden Geek Best Strategy Board Game Nominee 2015 Golden Geek Best Family Board Game Nominee

2 atsiliepimai apie Isle of Skye: From Chieftain to King

5 žvaigždutės
100%
4 žvaigždutės
0%
3 žvaigždutės
0%
2 žvaigždutės
0%
1 žvaigždutė
0%
 1. Škotijos statymas

  Įdomus gerokai papimpintas Karkasonės variantas – iš maišelio traukiamos kortelės su keliais, pilimis, ežerais, fermomis, kurios yra perkamos ir statomos nuosavos salos; pergalių ir taškų skaičiavimo taisyklės dėliojasi atsitiktinai iš daugybės variantų, todėl visi žaidimai yra skirtingi ir nepasikartojantys. Kortelės labai gražios ?

  Ar šis atsiliepimas jums buvo naudingas?
 2. MunkaTheGreat

  Isle of Skye / 2-5 žaidėjams / žaidimo trukmė apie 45min-1 val. / strateginis-aukciono-statybų
  Žaidimo tikslas: surinkti kuo daugiau pergalės taškų statant savo karalystę ir stengiantis įvykdyti pasirinktas sąlygas.
  Gameplay: 5-6 etapai. kiekvieno etapo metu žaidėjai gauna pinigus pagal savo karalystę, tada traukia 3 žemėlapio korteles ir išstato priešais, pasirenka 1 išmetimui ir 2 kurias norėtų nusipirkti (prie jų slaptai pastato x sumas pinigų). Sekančiame etape atidengiamos sumos ir kiekvienas žaidėjas eilės tvarka gali nusipirkti 1 kortelę iš kito žaidėjo. tada statybų etapas ir taškų skaičiavimas. Kortelės turi ypatybes pagal kurias tu stengiesi vykdyti savo pasirinktą strategiją.
  Knowhow – reikia protingai išnaudoti savo pinigus, pirkti pigiai reikalingas korteles iš kitų, brangiai parduoti savo nereikalingas, manipuliuoti kitais žaidėjais ir jų sprendimais.
  Stipriausios žaidimo dalys yra:
  Peržaidžiamumas – kadangi viso yra 16 sąlygų kortų (tačiau reikia traukti 4, eilės tvarka) Teoriškai galimos 43680 kombinacijos, greit nepabos, išlieka dinamika peržaidus ir daug kartų.
  Paprastumas – supratome per 10 min, tik taisyklės skaityti atidžiai (kur kablelis, kur kita mintis ir pan).
  Rekomendacija: tiks ir jaunesniems žaidėjams, labai rekomenduoju.

  Ar šis atsiliepimas jums buvo naudingas?
Parašyti atsiliepimą