Ko kiekvienas nori gyvenime? „Ei, aš tik noriu būti laimingas,“ – pasakytų dažnas žmogus. Nors mūsų norai ir skiriasi, vyrauja taisyklė, kad geri dalykai yra geriau nei blogi. Tik ne žaidimo GLOOM pasaulyje. Jei nevengiate juodojo humoro, būtinai išbandykite šį apdovanojimų pelniusį kortų žaidimą. Čia – viskas atvirkščiai – kuo sunkesnis tavo gyvenimas, tuo geriau. Ir pats blogiausias dalykas, ką gali padaryti draugui – suteikti jam džiaugsmo.

Kompanijos „Atlas Games“ išleistas dizainerio Keitho Bakerio sukurtas žaidimas puikiai iliustruos bet kurį Helovino vakarėlį, tačiau tai nereiškia, kad šiuo kortų žaidimu galėsite mėgautis tik per tokias “creepy” šventes. GLOOM visatoje dangus visuomet pilkas, gėlės nuvytusios, o arbata atšalusi. Jūsų valdomus personažus nuolat kankins tokios neįprastos nelaimės, kaip pelių žmogėdrų antplūdis, negailestingi skolų išmušinėtojai ar bjaurastį keliantis pudingas vakarienei, ir atrodys, kad nieko blogiau būti jau negali, būsite eilinį kartą nustebinti. Tačiau jaudintis neverta – GLOOM pasaulyje kuo blogiau, tuo geriau.

Žaidimo partijos metu valdysite ne vieną personažą, o visą šeimą. Šeimą, kurios nariai ekscentriški, mizantropiški nepritapėliai, vienas prieš kitą besididžiuojantys tuo, kuriam jų nepasisekė labiau. Kuo labiau jūsų valdomiems herojams nesiseka, kuo jų gyvenimas niūresnis, o savivertė žemesnė, tuo jūs būsite arčiau pergalės. Tuo pat metu, kol savo personažus stengsitės liūdinti ir kartinti jų kasdienybę, oponentų šeimoms bandysite įrodyti, kad gyvenimas nėra jau toks netikęs užsiėmimas. Siūsite jiems piršlius, organizuosite pobūvius ir kitokiais būdai stengsitės pakelti priešininkų gyvenimo džiaugsmo rodiklį. Skamba intriguojančiai? Ką gi, tuomet pirmyn į GLOOM pasaulį.

Plastikinės GLOOM kortos pasižymi ne tik išskirtiniu dizainu bet ir inovatyvia žaidimo mechanika, kurią sukūrė garsus vaidmenų žaidimų (RPG) kūrėjas K. Bakeris. Kortos papildo viena kitą ir žaidimų metu dedamos viena ant kitos, prislėgdamos jūsų personažus tikrąja to žodžio prasme. Peršviečiamos kortos, padeda matyti ir įvertinti, kaip “sekasi” personažui. Kortų dizainas leidžia tiksliai žinoti kiekvieno personažo žaidybinę vertę. Taigi, žaidimas ne tik vizualiai patrauklus bet ir patogus naudoti bei užima nedaug vietos ant stalo.

Kortų žaidimas GLOOM

GLOOM partija vidutiniškai trunka pusvalandį, tad žaidimas tikrai dinamiškas ir nenuobodus. Partijoje gali dalyvauti nuo 2 iki 5 žaidėjų. Tiesa, įsigijus žaidimo papildymus, kiekvienas jų į partiją leidžia priimti vieną papildomą žaidėją.

Sparčiai populiarėjantis GLOOM‘as sulaukė ir teminių savo versijų. Šiuo metu RIKYJE galite įsigyti ne tik klasikinę bet ir Munchkin, Cthulhu bei Fairytale Gloom versijas.

Įsigykite kortų žaidimą GLOOM dabar >>