Eldritch Horror

63.00

Neturime

(2 pirkėjų atsiliepimai)

Rimtas bendradarbiavimo stalo žaidimas šiurpulingų nuotykių mėgėjams pagal H.P.Lovecrafto “Cthulhu” mitus. Tik dirbdami išvien sustabdysite siaubingųjų senovės dievų atėjimą.

Neturime

Jums pageidaujant, pranešime, kai tik prekė vėl atsiras.

Norite gauti nuolaidą? Tapkite nariu! Rikio klubo kortelė!

Aprašymas

Aprašymas ruošiamas

Papildoma informacija

Svoris 2.275 kg
Žaidėjų skaičius

Žaidimo trukmė

Žaidimo kalba

Sudėtingumo lygis

apdovanojimai

2013 Golden Geek Best Thematic Board Game Nominee 2013 Golden Geek Best Board Game Artwork/Presentation Nominee

Žaidėjų amžius

2 atsiliepimai apie Eldritch Horror

5,0
Based on 2 reviews
5 žvaigždutės
100%
4 žvaigždutės
0%
3 žvaigždutės
0%
2 žvaigždutės
0%
1 žvaigždutė
0%
 1. Marlyn Moron

  Jei mėgstate tematinius H. P. Lovecraft’o serijos žaidimus ir jums nesvetimas keliavimas po pasaulį kovojant su visokio plauko monstrais – pasiimkite kelis draugus ar visus 11-ka ir pirmyn gelbėti pasaulio. Įtraukiantis ir daugybę kintamųjų turintis žaidimas, kiekvieną susidūrimą su senaisiais siaubais pavers vis kitokiu, bet visuomet košmarišku išgyvenimu, kurio metu jums teks: kovoti su monstrais, uždarinėti portalus į kitas dimencijas, susidurti su pasaulio kultais ir nuolatos stengtis išvengti mirties ar išprotėjimo.
  Nuo žaidėjų skaičiaus (kartais ir nuo Mythos etapo malonės) priklauso kiekvieno žaidimo ilgumas, tačiau geroje kompanijoje tikrai laikas prabėga nejučia, o jei dar pavyksta laimėti prieš šį žaidimą – vakaras nusisekęs.
  Į šią kelionę rekomenduojama pasiimti draugų, bet galima keliauti ir vienam.

  2 žmonių iš 2 šis atsiliepimas buvo naudingas. O jums?
  Taip
  Ne
 2. JcDent

  Techniškai galėtum supaprastint iki H.P. Lovecraft’o Pandemic, bet šis žaidimas yra daug daug gilesnis, ir persismelkęs Mythos specifika bei poreikiu bendradarbiauti.
  Nelaimei, tai gali vesti prie to, kad labiau matematiškai nusiteikę žaidėjai pradės ilgas diskusijas apie action point ir judėjimo ekonomiką, kas net kantriausią gali išvyti į mobilų telefoną.
  Bandymai išaiškinti taisykles naujokams gali trukti ilgai.
  Geriausia pasiimt Pirmo pasaulinio karo veteraną ir John Constantine cosplayer veikėją, viską investuoti į ginklus ir keliauti po pasaulį šaudant kulto narius ir visokias baidykles. Kai jau matei vakarų fronto apkasų siaubą, joks žuviažmogis nebaisus.

  2 žmonių iš 2 šis atsiliepimas buvo naudingas. O jums?
  Taip
  Ne
Parašyti atsiliepimą