Eberonas: paskutiniojo karo šešėliai (Eberron: Shadows of the Last War) – DUNGEONS & DRAGONS kampanija

39.00

Turime

RIKIS, drauge su vienais profesionaliausių RPG meistrų (DM) Lietuvoje, pradeda jau 4-ąjį mini-kampanijų sezoną. Patyręs ir charizmatiškas D&D meistras Aleksandr Mchitarian pristatys jums  jaudinančią, mini-serialą primenančią istoriją, kuri truks nepilnus du mėnesius.

Turime

Norite gauti nuolaidą? Tapkite nariu! Rikio klubo kortelė!
Produkto kodas: RPGSEASON4DND01 Kategorijos: , Žyma:

Aprašymas

RIKIS, drauge su vienais profesionaliausių RPG meistrų (DM) Lietuvoje, pradeda jau 4-ąjį mini-kampanijų sezoną. Patyręs ir charizmatiškas D&D meistras Aleksandr Mchitarian pristatys jums  jaudinančią, mini-serialą primenančią istoriją, kuri truks nepilnus du mėnesius.

Eberono pasaulis. Khorvairo kontinente praėjo dveji metai nuo Paskutiniojo Karo pabaigos. Karas paliko neišgydomas žaizdas tiek šioje žemėje, tiek joje gyvenančių žmonių širdyse. Taikos sutarties pagrindu atsiradusios karalystės palaiko taikingus santykius tarpusavyje, tačiau tai bet kada gali pasikeisti. Galingiausios Khorvairo grupuotės slaptai veikia visame pasaulyje, kad pasiektų savo asmeninius, įprastiems žmonėms nesuprantamus tikslus. Aristokratija, religiniai kultai ir tarptautinės korporacijos siūlo nemažus atlygius tiems, kas sutiks priimti jų užduotis. Jūs – buvę didžiojo karo dalyviai, po taikos sutarties atradę bendrą kalbą ir supratę, kad kelionės kartu žymiai saugesnės, nei braidžiojimas po pasaulį vienatvėje. Tačiau kurį kelią rinktis toliau…?

Žaidimo vedėjas – Aleksandr Mchitarian, dar žinomas kaip Alejandro;
Character level – 4;
Kampanija vyks Eberron settinge.

Patogus laikas, kurį susidariusi žaidėjų draugija turės vieningai išsirinkti iš šių variantų:
– Trečiadieniais – nuo 17:00;
– Penktadieniais – nuo 16:30;
– Sekmadieniais – nuo 12:00;
Išsirinkite kelis jums patogius laikus ir nurodykite juos užsakymo komentarų laukelyje. Kilus klausimams, rašykite mums el.pašto adresu rikis@rikis.lt.

– Amžiaus cenzas – N-16;
– Kampanija vyks susirinkus draugijai – 4-5 žaidėjų grupei;
– Kampaniją sudarys 5-6 sesijos bei nulinė sesija, kurios metu žaidėjai galės susikurti savo personažus;
– Kampanija vyks kiekvieną savaitę ir kiekvienos savaitės tą pačią dieną, visiems žaidėjams ir DMui patogiu laiku. Be abejo, iškilus nenumatytom aplinkybėm RIKIS ir DMas pasilieka teisę koreguoti kampanijos grafiką, atsižvelgiant į žaidėjų galimybes;
– Kampanijos kainai galioja RIKIO klubo nario kortelės nuolaida;
– Anksčiausia galima kampanijos pradžios (nulinės sesijos) data – spalio 5 d.

RIKIS garantuoja jums ne tik įtraukiančią ir kokybišką pramogą, bet ir visiems žaidėjams patogų laiką (jeigu reikia – iki pat vėlumos), jaukią ir patogią aplinką, visą reikalingą inventorių bei, reikalui esant, maloniam žaidimui reikalingą privatumą.

Ar reikia kažką žinoti ir išmanyti apie DUNGEONS & DRAGONS ar apskritai apie vaidmenų žaidimus? Ar reikia turėti patirties? Visiškai ne! Atsineškite tik žingeidumo ir entuziazmo, o mes pasiūlysime dozę geros nuotaikos.

DĖMESIO! Renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias veido kaukes.

*Iliustracijai panaudotas piešinys yra asociatyvus ir neturi nieko bendro su numatomu kampanijos siužetu.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Eberonas: paskutiniojo karo šešėliai (Eberron: Shadows of the Last War) – DUNGEONS & DRAGONS kampanija”

Go to Top